Dyan Udo Keuper (GER)

Pärast psühholoogia ja filosoofia õpinguid UCC-Cork’is ja FH Frankfurt’is sain teadlikuks tavapäraste õpingute piirangutest ja tundsin sügavat vajadust uurida ning kogeda alternatiivseid meetodeid, isikliku kasvu ja sisemise transformatsiooni jaoks – et lõpuks ühendada teaduslik ja intuitiivne.

Stanley Krippneri seminarid varajastel 70ndatel olid innustavad ja aitasid mul jõuda rohkem selgusele. 1976. aastal kohtusin Moshe Feldenkrais’ega, kes teadlikustas mind sellest, et mul on keha. Frank Hatch andis mulle minu esimesed Rolfing’i seansid 1976. aastal. Jack Painter näitas mulle, mis on vaba ja pikk hingetõmme.

Intensiivne kogemus kehatööga viimase 45 aasta jooksul. Rohkem kui 12 aastat elades Indias ja Taiwanis andsid mulle sügavaid kogemusi ja taipamisi. Elasin ja töötasin Punes Osho Ashramis aastatel 1993–2004. Hetkel pakun individuaalseansse ja õpetan kehatööd nii Saksamaal kui Osho Rahvusvahelises Meditatsioonikeskuses Indias.

Koolitused ja töökogemus

Kehatöö koolitused: Milton Trager, Rolfing (Robert Schleipiga) Münchenis, Rebalancing, Kraniaosakraalne teraapia, ARUN teadlik puudutus.

Teised koolitused: Individuaalne akupunktuuri koolitus koos meister Netra Chou’ga Taiwanis, spirituaalne juhendamine Dr. Klaus Peter Horniga.

Üle 20 aasta intensiivset praktikat, koolitust ja juhendamist Neo Zeni Zen (Awareness Intensive) (Who Is In?) protsessis. See koanipraktika on minu enesepeegelduse tuum ja avaldab erilist mõju minu puudutuse kvaliteedile, mis on kohal ja tahtmatu, kuid väga sügav.

Individuaalne kehatöö Ameerika Ühendriikides, Sun Valley Idaho’s, koos Demi Moore’i, Donna Karani ja teistega; intensiivne akupunktuur praktika Yerwada slummides, Punes.

Lisaks Indiale ja Saksamaale viin läbi individuaalseansse ja kursusi Šveitsis, Itaalias, Iirimaal, Taiwanis, Rootsis.

Viimased 11 aastat pakun koostöös Paul J. Kohtesega “Zen for Leadership” seminare Benediktushofis ja Düsseldorfis.

Ühenduses Festivalil tutvustan Zen kursust “Who Is In”, andes maigu sellest protsessist, ning pakun kehatöö individuaalseansse.

 

 

TÖÖTOAD

Võimas ärkamisprotsess, mis on inspireeritud Soto Zen traditsioonist, on loodud nii, et kogu energia oleks...