Aliaksandra Mouji

Mulle meeldib tunnetada, kuidas Sufi meistri vool, mis oli aluseks minu maailma põhimõistmisele, suure müstiku Osho energiavoog, teadmised ja praktikad ning Euroopa terapeutide ja meistrite hästi testitud meetodid sulanduvad minus ja täidavad mind.

Üheksa aastat vaimse enesetundmise ja sügava teraapia teel on paljastanud ja paljastavad mulle palju kingitusi. Kõige väärtuslikumaid asju, mida otsime, ei leia väljast ega mõnest teisest inimesest. Kõik aarded asuvad meie endi sees. Ja need on saadaval igal eluhetkel.

Olen järginud Sufi teed üle 9 aasta ja kandnud Naqshbandiya vennaskonna (Usbekistan, Buhhaara) ja Mevlevi (Türgi, Konya) tarikat.

  • Lõpetasin Neo-Reichi Osho Pulsatsiooni õpetuse esimese etapi koos selle liini looja Anisha Dilloniga USA-s (sügav kehateraapia meetod) ja jätkan oma õpinguid.
  • Õppisin Euroopa meistrite ja idamaade müstikute juures regressiooniteraapiat ja  tööd traumaatiliste minevikukogemustega
  • Rohkem kui 8 aastat korraldan ja juhin kinniseid tavarühmi, retriite, praktikaid, müsteeriume ja meditatsioone (Eesti, Leedu, Läti, Türgi, Valgevene, Ukraina, Venemaa).
  • 4 aastat olen loonud ja juhtinud kursusi loomingulise potentsiaali arendamiseks ning avasin vaba loovuse stuudio.