Buddhi Dana

Buddhi Dana on võimsalt andekas mees, kes on tuntud oma kaastundliku, tugeva kohaloleku ja võime poolest jõuda sügavale teiste südamesse ning viia neid rahulikult transformatsiooni ja kasvu.

Buddhi on kõndinud tantristlikul teel viimased 27 aastat. Ta on traumainformeeritud seksuaalsuse vahendaja, osav templipreester, vaimne juht, joogaõpetaja ja DJ.

Ta on noorusest peale juurdunud Osho teel ja traditsioonilise Tiibeti tantra, jooga ja zen’i tee tarkuses.

Buddhi nägemus on äratada inimeste emotsionaalsed, vaimsed ja seksuaalsed kehad ja teha teed uuele põlvkonnale, kes armastavad ja austavad oma kaasinimesi… ja kogu planeedi vastu.

Buddhi armastab öelda: “Armastage üksteist ja tõstke kogu maailma sagedust.”

Seksuaaltšakra aktiveerimine hingamisega

Kogege ainulaadset ja võimsat bioenergeetilist hingamistööd, mis aitab teil vabaneda emotsioonidest ja aktiveerida oma seksuaaltšakrat. Selles töötoas juhatatakse teid läbi transformatiivse eneseavastuse ja emotsionaalse vabanemise teekonna, kasutades hingamise jõudu energia liigutamiseks ja blokeeritud emotsioonide töötlemiseks. Õpite, kuidas kasutada oma hingamise jõudu, et vabastada kinni jäänud emotsioonid ja avada oma seksuaalenergia potentsiaal.

Selles töötoas saate ennast täielikult väljendada ja lasta lahti kõikidest hirmudest ja tõkestustest. Sa õpid, kuidas usaldada oma keha ja emotsioone ning ühenduda sügava ja võimsa energiaga, mis peitub sinus. Liigutades energiat läbi oma keha, avad sa uusi kanaleid, et seksuaal- ja elujõu energia saaks sinu kehas voolata.

Seksuaalteraapia paranemine

Uurige oma seksuaalelu alates lapsepõlvest kuni tänapäevani turvalises ja toetavas keskkonnas. Selles töötoas juhatame teid seksoloogiliste tööriistade ja perekonnakonstellatsioonide abil läbi sügava ja võimsa eneseavastuse teekonna, aidates teil laiendada oma võimet haavatavusele ja intiimsusele ning ületada kõik takistused, mis võivad teie täieliku seksuaalse väljenduse teel olla.

See töötuba on sügav emotsionaalne kogemus ja me palume, et läheneksite sellele avatud südame ja meelega. Puudutusi ja alastust ei ole.

Me aitame teil luua sügava kontakti iseendaga ja saada uut arusaama oma seksuaalelust ja -kogemustest. Individuaalse ja grupiuurimise kaudu õpite, kuidas tuvastada ja ületada kõik takistused, mis võivad takistada teid ennast seksuaalselt täielikult väljendada.

Sensuaalne mängupidu

Kõik on seotud mänguliste avastustega. Enamik meist on konditsioneeritud oma soove alla suruma või nendega mitte kokku puutuma. Meie soovid võivad hetkega muutuda. Mängupidu ajal loome keskkonna, kus teid kutsutakse üles uurima oma autentseid sensuaalseid soove puudutuste, liikumise ja ühenduse abil turvaliselt ja mänguliselt. See on võimalus lasta lahti oma tõkkedest ja võtta täielikult omaks oma olemuse mängulised ja sensuaalsed aspektid.