Cristiano Martins

Sündinud 1979.aasta kevadel Freiburgis, Saksamaal ja üles kasvanud ja elanud Portugalis. Cristiano on Biodanza (Rolando Toro System) juhendaja ning selle süsteemi õpetaja. Üle 10 aasta juhendab ta erinevaid kursuseid, töötubasid ja iganädalaseid Biodanza tunde nii Portugalis kui üle maailma. Ta on väga oodatud ja hinnatud Biodanza juhendaja mitmetel festivalidel eri riikides, kus tema hoitud ruumis ja juhendamisel tekib ka suurtes gruppides ilus ühtne energia ja inimestevaheline ühendus.

Pärast kliinilise psühholoogiapedagoogika lõpetamist õppis ta Gestaltteraapiat. Tänu nendel õpingul omandatud tööriistadele oli tal võimalik töötada mõned aastad käitumisanomaaliate all kannatavate inimestega, alustades uimastisõltuvusest, prostitutsioonist lõpetades kodutud inimestega. Samal ajal täiendas ta ennast erinevatel teatri-ja tantsukallakuga töötubades.

Viimastel aastatel on ta aga ennast pühendanud erinevate signatuurtöötubade loomisele nagu “Roots in the Earth, Roots in Heaven”; “Chaos, Creativity and the Return of the Sacred”; “The Birth of the Cosmic Man”; “Under the Sign of Affection”; “Surrender to Love”; “Sacred Warrior”; “Ecstatic Lover”; “Mystic Magician”; “The King & the Queen”; “Equinox and Solstice Celebrations”, õpetades regulaarselt Berliinis, Portugalis ning samuti Hispaanias (Gran Canaria, Seville, Merida), Prantsusmaal (Toulouse and Nantes), Hollandis ja Kanadas.

Ta on ka õpetaja Applied Psychology instituudis, kus juhatab loengusarja “Human Development and Therapy through Expressive Arts” ning teeb samuti koostööd Portugali Biodanza kooliga.

Täpsemat infot Cristiano ja tema tegemiste kohta leiate : https://www.facebook.com/BiodanzaCristianoMartins/