Einike Aedmaa

Einike Aedmaa on enesearengu- ja kogemise ruumide looja ja superviisor/coach. Kui varasemalt lõi ta noortele mitteformaalse õppimise ruume, siis 5 aastat tagasi tegi otsuse hakata neid ruume looma täiskasvanutele. Tema kirg on luua kogemusi, vestluseid ja iseendasse vaatamist, selleks et inimesed õpiksid saama endast teadlikumaks iga kogemusega, mis nad oma ellu on loonud. Meetodeid ja tööriistu on kogunenud aastate jooksul erinevaid ning kombineerin neid refleksiooni ja teadvustamisega. Eneseareng on elu ja äritegemise baas.

Einikese poolt loodud ruume on iseloomustatud kui aktsepteerimise ruume, kus inimesel on ruumi iseennast näha ja vastu võtta. Tema läbinägelikkus, kohalolu ning julgustus endale otsa vaadata, toob esile inimestes muutuseid mida on kerge vastu võtta. Eneseareng ei pea olema raske, keeruline, valus – see võib olla kerguses läbitav teekond, isegi kui minevikus on kogemusi mida ei sooviks mäletada.

TÖÖTUBA NAISTELE: MINA OLEN MUUTUSTE JUMALANNA

Muutused on ainus püsiv nähtus meie elus. Naine, kes on teadlik, oma väes ja ühenduses oma väega juhib muutusi. Töötoas leiab üles ja valib iga naine välja ühe kvaliteedi mille osas soovib veelgi paremasse ühendusse saada läbi vestluste, liikumise ning otsuse.

Praktilises töötoas:
♡ märkad ja teadvustad endas olevaid jumalannalikke/naiselikke kvaliteete (ressursse)
♡ saad sügavama kontakti enda poolt valitud kvaliteediga ja leiad endale viise kuidas seda veelgi enam oma ellu tuua/võimendada (aktiveerime kehas)
♡ koged hoitud naiste ruumi (aktsepteerimine ja turvatunne)
♡ õpid imetlema teisi naisi ja läbi selle iseennast (see mida sa näed teistes, on olemas ka sinus endas)