Kachenka Foltova

Transformeeriv vahendaja, tantraõpetaja, suhete treener ja traumaterapeut. Tänapäevase meditsiiniõena töötab Kachenka seksuaalse elujõuga, traumade vabastamisega ja võimestumisega läbi intiimsuse. Ta toetab otsijaid autentsuse, süütuse, eneseväärtuse ja tõe rääkimise kohale naasmisel. Ta juhendab inimesi suunama oma seksuaalenergiat loomingulisse laienemisse ja kasvatades sisemise terve meheliku ja naiseliku tasakaalu, et kogeda terviklikkust ja tõusta kõrgema teadvuse teele.

Ta on täielikult pühendunud võimsate ülekannete jagamisele, et luua rohkem teadlikkust ja kasvu emotsionaalse intelligentsuse, suhete ja püha seksuaalsuse valdkonnas. Ta korraldab Cobra Breath initsiatsioone, orgasmiüritusi, transformeerivaid retriite ja intiimsuse treeninguid.

Ta on sertifitseeritud Art of Love moderaator, Ipsalu Tantra Kriya jooga õpetaja, BioDynamic Breathwork & Trauma Release praktiseerija, Shiatsu Thai massaažiterapeut, Reiki & Deeksha andja ning ta on initsieeritud Huichol ja Shipibo hõimude taimemeditsiini radadele.

Tantristliku õndsuse valem

Kas otsite tõhusat praktikat, mis mõjub teie olemuse kõigil tasanditel, sealhulgas teie seksuaalenergial? Oled kuulnud Cobra Breath’ist ja tahad rohkem teada?

See töötuba on sissejuhatus Ipsalu Tantra süsteemi. Sa õpid transmutatsioonihingamist, praktikat, mis laseb su seksuaalenergia ringelda läbi kogu su keha, tuues terviklikkuse ja õndsuse tunde. See valem viib kiiresti võõrad rühmad armastavasse õndsasse ühendusse, samuti paarid, eriti kui nad kombineerivad praktikat oma armatsemisega.

Orgasmiline hingamise tseremoonia

Kas soovite tuua oma kehasse Orgasmilise elujõu täielikku voolu ja tunda end täielikult elusana? Kas olete läbimas mõnda rasket hetke oma elus ja soovite edasi liikuda? See sügavalt võimas tseremoonia on teekond, kus teid juhatatakse muudetud teadvuse seisundisse, kasutades sügavat ühendatud hingamist – nii ujutatakse keha hapnikuga ja võimaldatakse kõik lõksus olevad emotsioonid või traumad pinnale tõusta, et neid täielikult väljendada või teie kehast puhastada. Nii tunnete end terviklikumana ja integreeritumana.

Metsikusse loodusesse

Kui tihti takistate te end olemast see metsik, vaba ja mänguline olend, mis teie sees põleb? Kuidas takistate ennast vabalt voolavast, loovast ja rõõmsast väljendusest? Loome turvalise ruumi, kus jagame tabusid ja seome end läbi puudutuste, julgustades üksteist paljastama varjatud metsikut looma. Avastame, kuidas kehastada ennast mängulise, seksika ja võimsa olendina ning kuidas hõimurühmana liigutada kõrget energiat.