Kaidi Laur

Kaidi Laur on praktiseeriv terapeut, kirjanik, blogija, joogaõpetaja, stuudio City Yoga üks omanikest ning unistajast tervemõistuslik hedonist. “Inimene ja inimeseks olemine siiralt huvitab mind. Eriti mahlase ja vaimuka elu ning elamise kontekstis. Kirg elu mõista, kogeda ning nautida väljendub mu mõtisklustes, elus ja töös.”

Alates 2007. aastast hakkasin tundma sügavamat huvi inimmeele vastu. Olen õppinud palju erinevaid teraapia-, keha- ja meeletehnikaid ning kui aus olla, õpin siiani. Mind siiralt huvitab inimene. Usun, et mulle on antud kingitus toetada, aidata ning inspireerida inimesi elama ehedemalt ja seeläbi natuke õnnelikumalt. Oma suurimaks tugevuseks teraapiate ning koolituste läbiviimisel pean teadmisi erinevatest teooriatest ja praktikatest, mida mulle meeldib ka üksteisega kombineerida. 

Inimene on loodud elama teiste keskel. Tihti ei oska me seal olla, vähemalt mitte nii, et nautida, leida rõõmu või lihtsalt meelelahutustki. Kardame lasta inimesi lähedale, näidata neile tõelist ennast. Sedasi tunneme vahel suhetes üksindust või kurbust. Või liigume suhtest suhtesse, mõistmata miks tõmbame oma ellu ikka sarnaseid tüüpe või miks tundub kogu aeg, et midagi on valesti. Mõnikord jätame jala ukse vahele, ei lasegi päris ligidale, nii igaks juhuks. Ja vahel me isegi ei tea, et seda teeme.

Tegelikult igatseme kõik päris lähedust, aga paradoksaalsel kombel ei luba seda endale ise. Miljonil eri põhjusel, kuid peamiselt seepärast, et kardame haiget saada ja ei teadvusta oma mustreid. “Päris lähedusest, päris suhetest” minu seekordne töötuba räägibki. Luban, et leiad sealt midagi valgustavat.

Olen üle 20 000 jälgijaga blogi (https://www.facebook.com/2bthankful)  ja raamatute “Hingest rahul” ning “Hingest aus” autor. Olen kirjutanud kolumne ajakirjale Sensa ning veebikeskkondadele Alkeemia ja Edasi.org. Minu artikleid on avaldanud ka Buduaar, Nipiraamat, Psühholoogia Sinule, Anne & Stiil. Minu koduleht: kaidilaur.com

Töötoad