Katrin Kivi

BLISSJOOGA – Kehatöö läbi naudingu

Me oleme kõik energeetilised olendid ja energia olemus on liikumine. Meile on antud keha, et tunda ja kogeda energiate liikumisi. Jäigad hoiakud ja negatiivsed mõttemustrid väljenduvad nii jäigas kehas kui igapäevases elus. Hea kontakt kehaga avab meie tunnetuse andurid.

BlissJooga on orginaalne voolav joogastiil, kus pearõhk on iseenda keha tunnetamisel ja nautimisel. Alustame tundi rahuliku kohanemisega, seejärel loome kohtakti kehaga. Keha aktiveerimine ja venitused valmistavad sind ette väikeseks hingamismeditatsiooniks, kus võid saada kõiksuse kogemuse ja jõuda bliss seisundisse.

TUNDEKIHID – praktiline töötuba tunnete ja varjatud uskumuste mõistmiseks ning vabastamiseks

Universumis kehtib seadus, et kõik väline on sinu sisemaailma peegeldus. Seadus on seadus – siin ei ole erandit! Kõiges, mis sinu energiavälja jõuab ebamugavustundena või negatiivse peegeldusena, peitub sinu võimalus vaadata endasse, sind takistavasse uskumusse ehk teisisõnu oma varju sisse. Sa sisened justkui tunnelisse, mis muutub järjest kitsamaks ja ebamugavamaks. Sa pead olema julge, et edasi minna. Teha seda isegi siis, kui sul tuleb silmitsi seista surmahirmuga või olematusse haihtumise tundega. Tõelised muutused saavad toimuda vaid siis, kui lased vanal minna, surra, et uus saaks sündida. Alles siis jõuad sa tunneli lõppu, kus on valgus.

Kuidas sinna tunnelisse päriselt sisse vaadata?

Saad seda teha minnes läbi tundekihtide järjest sügavamale. See on lihtne tehnika, mis eeldab täielikkus ausust ja valmisolekut iseenda varju näha. Tihti me aga ise ei näe oma pimekohti. Mõned uskumused on nii varjus, et on vaja väga põhjalikku detektiivitööd. Just seda tööd me selles töötoas teemegi.

Katrin Kivi on BlissJooga looja ja õpetaja, holistilise süvahingamise terapeut, Open Mind retriitide looja, Kandimaa Joogatalu looja ja moedisainer.

Olen olnud tõe otsija lapsepõlvest peale. Juba väiksena mäletan end mõtisklemas universumi toimimise ja elu sügavama olemuse üle. Soov luua, viis mind õppima maalikunstnikuks Tartu Kunstikooli ning sealt edasi moedisaineriks EKAsse. Sellel alal olen olnud tegev 20 aastat.

Mind inspireerib ruumide loomine ja hoidmine ning see on materialiseerunud südamega ehitatud Kandimaa Joogatalus Saaremaal. See on justkui maagia, kuidas avatud südamega luues muutub ruum või keskkond  puhtaks tingimusteta armastuseks. Retriitide loomine on tulnud minu ellu puhtast soovist luua ilu, soojust, armastust, sügavust, mängulisust,  tähistamist, naudinguid ja veel palju palju muud.

Kõik maailmas vibreerib mingil sagedusel. Hirm, viha, süütunne ja  häbi on ühed madalamad sagedused, kus meil inimesena on väga raske viibida. Vaimsed praktikad ja töö iseendaga tõstavad sinu sagedust. Töö iseendaga tähendab brutaalset ausust ja enda kogemusest võin öelda kui vabastav see võib olla.

Aina rohkem ja rohkem olen ma kontaktis oma andega näha selget pilti, seoseid ja takistusi, mis ei lase inimesel kõrgemale sagedusele tõusta. Oma töötubades ja praktikates kasutan oma annet loominguliselt just niipalju kui grupp on valmis vastu võtma.

Kõrgeimad võnked on tänutunne, õnn ja armastus. Sa tunned iseenda loovat väge ja tead, et sina saad ise valida kus sagedusel sa soovid olla ja mida oma ellu luua. Mina elan elusat elu ja kutsun kõiki kaasa sellesse sagedusse!

Rohkem infot leiad: www.openmind.ee