Katrin Kivi

Katrin Kivi on BlissJooga looja ja õpetaja, holistilise süvahingamise terapeut, Open Mind retriitide looja, Kandimaa Joogatalu looja ja moedisainer.

Olen olnud tõe otsija lapsepõlvest peale. Juba väiksena mäletan end mõtisklemas universumi toimimise ja elu sügavama olemuse üle. Soov luua, viis mind õppima maalikunstnikuks Tartu Kunstikooli ning sealt edasi moedisaineriks EKAsse. Sellel alal olen olnud tegev 20 aastat.

Mind inspireerib ruumide loomine ja hoidmine ning see on materialiseerunud südamega ehitatud Kandimaa Joogatalus Saaremaal. See on justkui maagia, kuidas avatud südamega luues muutub ruum või keskkond  puhtaks tingimusteta armastuseks. Retriitide loomine on tulnud minu ellu puhtast soovist luua ilu, soojust, armastust, sügavust, mängulisust,  tähistamist, naudinguid ja veel palju palju muud.

Kõik maailmas vibreerib mingil sagedusel. Hirm, viha, süütunne ja  häbi on ühed madalamad sagedused, kus meil inimesena on väga raske viibida. Vaimsed praktikad ja töö iseendaga tõstavad sinu sagedust. Töö iseendaga tähendab brutaalset ausust ja enda kogemusest võin öelda kui vabastav see võib olla.

Aina rohkem ja rohkem olen ma kontaktis oma andega näha selget pilti, seoseid ja takistusi, mis ei lase inimesel kõrgemale sagedusele tõusta. Oma töötubades ja praktikates kasutan oma annet loominguliselt just niipalju kui grupp on valmis vastu võtma.

Kõrgeimad võnked on tänutunne, õnn ja armastus. Sa tunned iseenda loovat väge ja tead, et sina saad ise valida kus sagedusel sa soovid olla ja mida oma ellu luua. Mina elan elusat elu ja kutsun kõiki kaasa sellesse sagedusse!

Rohkem infot leiad veebiaadressilt openmind.ee.