Kristina Antšak

Avatud südamete laulu- ja pillimänguring

Avatud südamete laulu- ja pillimänguring sündis esmakordselt 1.detsembril 2020. Olime armsate laulusõsaratega omaette või väikeses koduses ringis aegajalt koos laulnud ja oma kirge laulmise vastu jaganud, kui ühel toredal kodusel saunaõhtul tuli meil selge tunne, et on aeg suuremaid ringe kokku kutsuma hakata ja laulurõõmu jagama. Nii sündiski juba 9 päeva pärast meie esimene ühine “beebi. Keegi meist ei ole varasemalt laulmise ega muusikaga tegelenud ega muusikat professionaalselt õppinud, aga meid ühendab armastus hingestatud muusika, laulmise ja südamest südamesse ühisloomise vastu.  Midagi hinges muudkui kutsub ja heliseb, mis tahab end läbi laulu ja muusika ilmutada. 

Meie laulu- ja pillimängu ringi on oodatud kõik, kelle hinges heliseb midagi, mis soovib ennast väljendada läbi laulu, heli või muusika hinnangutevabas ja armastusega hoitud ühtses ringis. Loome rõõmuga südamlikult heliseva ja hoitud ruumi erinevatel hingestatud sündmustel, festivalidel, kodustel sõprade koosloomistel.

Avatud südamete lauluringi  loojad ja eestvedajad täiskoosseisus on Kristina Antšak, Triin Karp, Margit Kärner, Ingrid Mandli, Elo Viirsalu ja Jaana Kukk.

FB leht: https://www.facebook.com/groups/avatudsydametelauluring

Osalejate  tagasiside meie ringidest

—-

Ma olen nii tänulik, et eilsele üritusele sattusin. Ma olen nii tänulik selle eest mida ma nägin, kuulsin ja kogesin. See avatud mikrofoni voor oli minu jaoks nii tervendav kogemus. See kuidas suhtuti kõigisse imetluse ha heatahtlikkusega. Ma mõtlesin siiani, et selline suhtumine ja võimalikkus eksisteerib vaid muinasjuttudes ja kogeda seda nüüd vahetult võttis täiesti sõnatuks. Veelkord, ma olen nii tänulik

—-

Me pole omavahel veel küll lähemalt tutvuda jõudnud, aga lihtsalt tahtsin nii väga-väga tänada avatud südamete lauluringi vastu võtmast ja võimaluse eest sellist sellest imelisest energiast osa saada 🥰

See on minu jaoks olla väga võimas ja tervendav kogemus ja ma tunnistan ausalt, et mind väga aidanud egoteadvusest hingeteadvusse jõuda. 

Aitäh, et see kõik on võimalik!