Kristjan Võrno ja Veronika Ilves

Helilinnu helide võlurid.

Kristjan on südamest rändaja ja naudib seda ka helides. Elult õpitut kasutab ta teiste aitamiseks nõustajana ja mentorina. Helivibratsioonides peituva energiaga aitab minna enda sügavustesse ning tuua nad lahenduseks siia ja praegu (https://www.facebook.com/kristjan.vorno).

Veronika on pikaajalise kogemusega teetatervendaja, energeetilise maatriksi lahti harutaja ning korrastaja, uskumuste ja mõtteprogrammide tuvastaja ning vabastaja, välise pildikeele tõlgendaja, massöör, helide ja rännakute looja läbi Tiibeti kausside ja Gongide. 

„Ma ei anna Sulle mitte ühtegi lubadust, aga ma avan Sinu jaoks kõik, kogu imede maailma, täpselt nii palju kui Sina oled avatud ja valmis vastu võtma, mõistma, aktsepteerima, kogema ja oma ellu rakendama. Kõik saab alguse ainult meist endist.

Armastan Gonge siiralt ja ausalt. Mind lummab nende minimalistlik ja lihtne väline olemus ning ilu. Ma imetlen nende mitme kihilist ja mitme tasandilist silmale nähtamatut sügavust. Nii palju meenutavad nad mulle mind ennast, inimeseks olemise olemust. Helid, mida Gongid on võimelised looma, on lõputud, austust ja aukartust äratavad. Kriipivatest õudu tekitavatest helidest kuni sügavate sümfooniateni, millesse põimitud inglikoorid, meessolistid, veedalikult helisevad naised, taustaks rahukosmos. Lihtsalt jumalik, mil moel suudavad Gongid lahti raputada inimese, üles äratada mäletamised ja tunded, mis sügavale sisemusse peidetud, taastada loovuse ja inspiratsiooni, kuidas nad suudavad tuua kohale endasse või lennutada laia Universumisse. Nii lihtne ja samas nii mitmekülgne, alati valmis jutustama lugu, just seda, mida Sinul just nüüd ja praegu kuulda on vaja, alati Sinu kõige kõrgemaks hüvanguks. Ja see on minu jaoks Ime, tõeline Ime. Minu sügav kummardus ja tänu Gongide loojatele ja Maa peale tootjatele.“  

(https://www.facebook.com/veronika.ilves.5)

Helilinnu lende ja toimetamisi saad jälgida fb-s https://www.facebook.com/Helilind-107049887731383

Töötoad