Laura Valk

OSHO Dünaamiline Meditatsioon®

Praktika, mis on loodud OSHO poolt koostöös psühhiaatritega, välja töötatud mitmekümnete tuhandete inimeste peal ja mõeldud spetsiaalselt lääne inimesele. Tegemist on aktiivse emotsioonide ja blokeeringute vabastamise praktikaga kehast. Meditatsioon koosneb viiest osast, kestab ühe tunni ja viiakse läbi spetsiaalse muusikaga. Pikemaajalise praktiseerimisega toob ka leevendust ärevushäiretele ning depressioonile, sest teeb kehas justkui suurpuhastuse – kõik elu jooksul alla surutud emotsioonid ja pinged saavad kiht kihi haaval vabastatud.

Enesearmastuse töötuba ja algolemusega ühenduse loomise rännak naistele

Enesearmastuse töötoas tuleb juttu kõige sagedasematest lapsepõlvetraumadest, mille tõttu me naistena enda väärtuses kahtleme või ennast väikseks teeme. Õpime ja teeme läbi praktika, mille abil on võimalik ise, ilma terapeutide juurde jooksmata, endas üles leida ja tervendada lapsepõlves kogetud olukorrad, kust oleme võtnud enda või maailma kohta omaks teatavad piiravad uskumused, mis ei lase meil elada külluses ja väes. Teeme seda läbi algolemuse ehk hingega ühendumise. Tõeliselt väestav ja tervendav töötuba, mis aitab vabaneda piirangutest, kahtlustest ning liikuda edasi kerguses ja armastuses.

Laura on energiaterapeut, naiste enesearmastuse õpetaja, yoni massaaži terapeut ja OSHO Aktiivsete Meditatsioonide juhendaja. Oma töös aitab ta inimestel lahendada lapsepõlve, suhete, peresüsteemide ja eelmiste elude traumasid nii keha kui alateadvuse tasandil, selleks, et liikuda edasi kergema ja armastust täis elu poole.