Nida Ellen

Vaimsele teele on juhatanud mind väga võimsad niiöelda üleloomulikud kogemused, mida mul, kui „viielisel” matemaatikul ja ülikooli finantsjuhtimise haridusega panga virtuaalkontori juhatajal tavareaalsuse mõistetega oli üpris keeruline lahti mõtestada. 

Tänaseks olen vaimse maailma ja spirituaalsuse vastu huvi tundnud juba üle 20 aasta, millest viimased 10 aastat olen pühendanud ka sihipärastele õpingutele. Olen Rännakuterapeut, kelle kutsumuseks on hinge tervendamine ja seeläbi igas inimeses särava teemanti väljatoomine. Terapeudi kutse omandasin 2014-2017 rahvusvahelise õppekava The Journey Practitioner (Rännakuteraapia praktik) käigus läbides erinevaid koolitusmooduleid ja retriite Eestis, Hollandis ja Indias. Enne seda lõpetasin Universuse kooli teemal “Tegelike võimete avastamine. Enda ja teiste tervendamine.” Iika keskuse süvaõppes õppimine on andnud mulle usalduse vastu võtta, avada ja kasutada veelgi enam oma selgeltnägija ja kanaldaja võimeid. Lisaks olen läbinud arvukalt teisi koolitusi/õppepäevi erinevatel teemadel nt reiki, kristalliteraapia, kristallireiki, laste ärksameelsuse äratamine, transpersonaalne psühholoogia, andragoogika, coaching, supervisoon, kovisioon, šamanistlik tervendamine, vibroakustiline massaaž, heliteraapia, tervendava aia rajamine, taimeravi, tantristlikud praktikad, erinevad naise tervisele suunatud tervendusmeetodid jne.

Individiaalsete teraapiasensside käigus aitan leida sisemist harmooniat, jõuda lähemale oma elueesmärgile, terveneda füüsilistest haigustest ning hingehädadest. Maagilised rituaalid ning loodus- ja kaitsevaimudega suhtlemine on loomulik osa minu igapäevast. Minu loitsud sünnivad inspireerituna loodusjõududest, pööripäevadest, kuust ja päikesest, emakesest Maast. Samuti saadavad minu tegemisi väekad kaaslased – taro kaardid, šamaanitrumm ja Tiibeti laulvad kausid.

Rohkem infot Nida tegemiste kohta leiad tema kodulehelt rannakuteraapia.ee.

Töötoad