Prem Swaraj

Sertifitseeritud Neo-Reichi OSHO Pulsatsiooniterapeut alates 2008. aastast.
OSHO Pulsations terapeutide koolitaja aastast 2019.
Sertifitseeritud TransEssence spetsialist.
“Kehale orienteeritud psühhoteraapia” meetodi õpetaja.
Professionaalne psühholoog-õpetaja.
Koolituste ja tavarühmade juhendaja Venemaal, Ukrainas, Valgevenes, Eestis, Lätis, Leedus, Moldovas, Taiwanis, Indias ja Hiinas üle 20 aasta.
“Ülevenemaalise professionaalse psühhoteraapilise liiga” liige alates 2004. 

“Nii palju, kui ma end mäletan, on soov ennast tundma õppida olnud mu elu tugevaim edasiviiv jõud. See kirg viis mind selleni, et minust sai psühholoog, terapeut ning ma tõin meditatsiooni oma ellu ja töösse. Inimestega töötades kasutan Osho (Neo-Raihian) Pulsatsioonide meetodit, Tai energiamassaaži, Transessentsi, ning Olemuslike omaduste ja Sisemise lapsega töötamise tehnikaid.”

– Prem Swaraj

OSHO Pulseering

OSHO Pulseering on üks paremaid ja tõhusamaid meetodeid lihas- ja emotsionaalsete blokeeringutega töötamiseks, mis meid takistavad olemast väljendusrikkad, tundlikud ja energilised. Pehme, integreeritud lähenemine juhib kogema terviklikkust ja ressursirikkust, tõstab energia ja teadlikkuse taset.

Töötuba koosneb 20% teooriast ja 80% praktikast, et saaksid isiklikult kogeda, millised blokid hoiavad Sind kehas tagasi, kuidas ja kuhu kaotad energiat ning mida saad enda jaoks ära teha.

1,5-2,5 tunnise praktika jooksul töötame samm-sammult lihastes paikneva „kaitsekilbiga” (keha krooniliste pingete süsteemiga), taasavastame oma keha tarkuseallikat ja teeme läbi emotsionaalse ümberõppe. Taastame terviklikkuse tunde iseenda sees ja toome tagasi eneseväärtustamise, tundlikkuse, spontaansuse ning vitaalsuse.

Kasutame järgmisi tehnikaid:
 Alexander Loweni bioenergeetilised harjutused, mis aitavad hoida fookust kehal ja paremini tunnetada sees toimuvat.
 Wilhelm Reichi kaasajastatud emotsionaalse vabanemise tehnikad. Õpime uuesti oma emotsioone läbi elama, suurema teadvustamise ja hoolimisega iseenda ning teiste suhtes. Isiklike piiride seadmine.
 Töö „sisemise lapsega”. Kui meie „sisemine laps” ei tunne end turvaliselt, on igasugused püüdlused ennast vabastada ja teostada illusoorsed.
 Leebed hingamistehnikad vitaalsuse ja tundlikkuse taastamiseks meie kehas. Me lõpetame hingamise, kui ei soovi tunda.
 Harjutuste kompleks „kaitsekilbi” eemaldamiseks ja pehmendamiseks. Kaitsekilp on kehasse kogunenud mitmesuguste krooniliste pingete kogum, veendumuste ja uskumuste süsteem, mis moonutab meie eneseväljendamist ning reaalsuse taju.
 Energeetilised harjutused ja meditatsioon. Naastes oma keskuse juurde oleme ühenduses võimsa ressursiallikaga, tunnetame iseennast ja oma energiat paremini.