Seva Prem

Kogenud koolitaja Seva Prem (Venemaa) on 9 aastat õpetanud energeetilisi praktikaid ja tantramassaaži. Ta omandas hariduse paljude erinevate meistrite juures, kombineeris selle oma kogemustega. Nüüd jagab unikaalseid tehnikaid, mille töökindluses on ta veendunud ja arvab, et need on kasulikud kõigile.

Seva: “21 aastat tagasi lugesin raamatut “Tantra of Love”. See raamat muutis alatiseks mu ideed armastusest, sensuaalsusest ja seksuaalsusest. Leidsin seda lugedes end totaalselt erinevast dimensioonist. Raamat lasi aimu saada imeilusast võimalusest, ent polnud selge, kuidas reaalselt sinna jõuda. Nii alustasin teekonda, kus osalesin aastaid erinevatel energeetika ja tantra kursustel ning treeningutes, praktiseerides ja praktiseerides tehnikaid, mis avasid mulle uksed dimensioonidesse, mida kirjeldas eelnimetatud raamat.

See avastamisteekond tegi mind ka õpetajaks. Olen koostanud 3 baaskursust, kus igaüks saab uurida oma sensuaalsust ja saada maitse suhu erinevast maailmast kui seda on tavapärane reaalsus meie ümber. Kuivõrd kursused on tavaliselt kõigest paaripäevased, siis saan edasi anda baasteadmised- ja tehnikad, mida hiljem tuleb asuda praktiseerima. Kuid need 2 päeva tekitavad iseendaga, partneriga ja üleüldse eluga sügava armastava ühenduse.”

Eestis annab ta 2 kursust aastal 2021:

Energeetilise tantramassaaži baaskursus 8.-9. august Tallinnas

Vaata tutvustavat videot: bit.ly/2wobVC5 (vene keeles)

Tantramassaaži baaskursus 26.-24. september Tallinnas

Kursused toimuvad inglise keeles tõlkega eesti keelde

Töötoad