Tiina Karjatse

Olen muusik, helitervendaja ja gongimeister. Helitervendusmaagiaga tegelen juba 9 aastat, kuid helid ja muusika on saatnud mind kogu minu elu. Igapäevane praktiseerimine ja väga lai tagasiside inimestelt, kes on saanud helitervendusest abi, on pannud mind aina sügavamalt uskuma helide tervendavasse väesse. Toon helideruumi gongide, kristallhelikausside, tiibeti helikausside, tuulekellade, šamaanitrummi, kõristite, ookeanitrummi, vihmapilli, inimhääle ja teiste müstilise haldjaliku kõlaga pillide sagedused. Helidemüsteerium, kuhu Sind endaga kaasa kutsun, on rituaalne teekond meie sisemisse pühapaika, kus hing saab heliseda oma algset unikaalset heli, mis meile kõigile on sünniga kaasa antud. Siin me saame jälle ühenduse oma sisemise jõu ja väega, mille elutormides tihti ära kaotame või ära anname. Kohtudes oma tõelise olemuse ja väega Sinus endas, võid ausalt ja ehedalt omaks võtta end just sellisena nagu oled. avaneda maailmale oma autentsuses ning heliseda oma väes.

Gongiöö

See on ajast sõltumatu kogemus, kus gongivibratsioonidega rännates jätame selle dimensiooni maha ja liigume pingutuseta kõrgematesse dimensioonidesse. Gongiheli peenesse eeterlikkusesse sukeldudes me terveneme ja nooreneme, kosmiline vibratsioonideookean peseb meid, puhastab ja vabastab. Gongitoonide harmoonia toob meisse sisemise rahu, ning selles seisundis saabki toimuda sügav tervenemine. Gongiööl me mediteerime või magame – enneolematut und, kus me oleme tegelikult ärkvel.

Gong on iidne instrument, püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia on võimas alateadvuse puhastamise tööriist. Gongiheli loob sügava lõdvestusstaadiumi ning stimuleerib kogu keha näärmesüsteemi. Erinevate tunnete vallandudes keha puhastub negatiivsetest energiatest ja kuhjunud pingetest ning vabaneb hirmudest, aidates nii meil vabaneda stressist, luues harmooniat ja usku enesesse.

Gongiööl kõlab võimas ning samal ajal õrn ja paitav kosmiliste helide sümfoonia – ruumi väestavad planetaarsed gongid Veenus, Kuu, Chiron ja Sedna. Gongidel loob tervendavaid vibratsioone ning gongiruumi hoiab Tiina Karjatse.

Oled südamest oodatud müstiliste helide ööle.