Rain Tunger

Rain Tunger on ennast uuesti ja uuesti avastav 42 aastane mees, elukaaslane, 2 tütre isa, ettevõtja, muusik, külalislahkuse eestkõneleja, koolitaja, meditatsiooni ja circlingu praktik. Peamiseks tööks on töö iseendaga.

Rain ja Kaisi
Enamasti inimesed esmalt armuvad ja siis kui hästi läheb, muutub see armastuseks. Meil jäi see armumise osa vahele. Elu tuli
kohe suure hooga peale. Kui kokku saime oli Rainil just eelmine suhe, kus oli 2 väikest last, lõppenud. Kuid seesmiselt mitte veel lõpetatud. Kaisi teadis väga hästi, kuidas teiste eest hoolitseda, nii et ise kippus ununema. Meil mõlemal on enne olnud mitu väga õpetlikku suhet ja siia suhtesse tulles teadsime kindlalt mida me enam ei taha. Samas kogu pagas kõikidest eelmistest kogemustest oli ikka seljakotis kaasas.

Me oleme otsustanud valida sellise tee, kus vaatame enda pagasile teadlikult otsa. Kui on probleem, siis see on meie probleem. Üks kokkulepetest on, et üksteise peale näpuga ei näita. Oleme palju kasu saanud erinevatest praktikatest, kursustest ja teraapiatest. Oma kogemust ja enda kasutusel olevaid parimaid tööriistu teiega jagama tulemegi.