Osalejate tagasiside

Kutsume Sind Ühenduses High on Life Festivalile 11-14. juulil Pühali Heaolukeskusesse looma ühendust ja saama osa teadliku kogukonna koosolemisest, avastades iseennast sügavamalt ning luues üheskoos maagiat. 

CF2A5341fotograafJaneVogt

“Need hetked aitasid mul suuremat kontakti saada iseendaga ja ümbritsevate inimestega. Kõik need tegevused viisid mind kokku huvitavate teelolijatega ja õpetajatega, kes aitasid mul kogeda ennast läbi teiste peegelduste. Ja kogu see olemine kandis hoolt mu keha ja vaimu eest, läbi rõõmu ja naudingu. Kõik need hetked, sündmused ja see olemine aitas mul sügavamalt tunnetada seda hoitud ruumi, kus on turvaline avaneda ja väljendada iseennast ja oma tõde. “

anni

TOM VALSBERG​

“Olen väga sügavalt liigutatud. Ühenduses High on Life festival hoidis ja kandis südameruumi ja tervenemist nii mulle kui sadadele teistele.”

tom valsberg

kaie sakala

“Kohe on pea aasta möödas eelmisest festivalist, kuid siiani nii eredalt meeles see erakordselt kerge, täidetud ning ühenduses tunne…festival, millelt ei tasu puududa! Isegi kui seal poleks mõnusaid töötubasid, siis ainult selle mega meeldiva ja mitu päeva kestva atmosfääri pärast läheks tagasi .”

kaie sakala

Liina Liis Pihu

“Mulle meeldis festivali formaat, sai kogu aeg valida, millist töötuba võtta või siis niisama kulgeda. Tihe programm andis võimaluse alati valida, mis rohkem kõnetab.”

liina liis

Rauno Pärna

“Käisin eelmisel aastal esimest korda Ühenduses festivalil. See on super festival, kus oli mõnus õhkkõnd terve ürituse vältel. Erinevad töötoad andsid võimaluse lõõgastuda, ennast sügavamalt tundma õppida, oma mõtteid ja tundeid jagada ning ka teiste lugusid kuulata. See festival oli kingitus iseendale.”

Rauno

August 07 2022Fotograaf_JaneVogtJPF00106_07.08

“Ma tõesti tunnen, et festivali High on Life kogemus avardas mu maailma ja lennutas mind kõrgustesse.”

Siim

5D4A2416

“Olen väga väga õnnelik, et me sellele festivalile tulime. See oli esimene kord ja me ei kahetse, et selle sammu tegime. Kõik need päevad olid täis iseenda avastamist, naeru, nutmist – igatpidi positiivsust! Sain iseenda kohta teada väga palju uut, sain juurde julgust ja enesekindlust. Meeldisid kallistamised ja sügavad silmavaatamised. Kõige rohkem meeldis iseenda sisse vaatamine – see oli väga sügav kogemus. Väga meeldis ka õhtune programm – erinevad esinejad jms. Tuleme kindlasti ka järgmisel aastal!”

kristel

5D4A0420

“Milline võrratu ja elumuutev kogemus. Kui palju tervenemisi ja eneseületusi. Kui lihtne on leida armastus enda seest üles ja ollagi selles armastuse tundes. Sellist seltskonda pole mina veel varem näinud, kus puuduvad hinnangud, on vaid mõistmine ja tõeline ühtehoid. Olen pisarateni liigutatud.”

pille

5D4A1887

“Tulin siia, et jõuda endas sügavamale. Ma jätsin siia kõik oma hirmud. Leidsin häid sõpru ja suhteid. Jõudsin võimsate kogemuseni. Suur teekond algab nüüd… Minu jaoks oli festival tõeline miljoni dollari kogemus. Tahan kindlasti tulla ka järgmise aasta festivalile!”

Otto

5D4A5496

“Tundsin, kuidas tseremoonia lõpuks minu süda avanes. See oli midagi, mida ma meeletult vajasin ja tegelikult ootasin – mingi kõrgem südame avanemine. Tundsin taas (nagu ka ühes oma eelnevas elus), et olin täielikult Valgustunud Isiksus.”

Kairi

Mattias Turovski

“Ühenduses festival oli igati oma nime vääriline. Tõeliselt mõnus südasuvine ühiskulgemine. Energia ja meeleolu olid tõstetud esimesest kuni viimase hetkeni. Kindlasti üks meeldejäävamaid suvefestivale, mida ma ei jäta vahele ka sellel aastal!”

Mattias

Külli Liebert

“Iga aastaga süveneb chill ja lõõgastus, kus pole enam ruumi kahtlustele kas olen just “õiges” töötoas, osalen “piisavalt” praktikates või lihtsalt chillin, tutvun “aktiivselt” uute inimestega jne. On lihtsalt ilus voolamine 🥰 … ootusteta … 😊… nautides iga hetke ja kohtumist olgu iseendaga või teisega 😍. Väga mõnus üritus, mida ootan iga aasta täiega!”

Külli

Anton Mesila

“Ühenduses festival andis mulle aega, ruumi ja vajaliku keskkonna piisavalt pikaks ajaks, et luua enda sees suurem selgus ja ruum. Tundsin endas võimet hoida ruumi endale ja oma sõpradele justkui nagu terapeut. Soovitan soojalt kõigile, kes soovivad oma elus minna sügavamale ja liikuda edasi.”

anton