Helirännak

Oled oodatud Lunaria Creationi helirännakule, kus ankurdame enesesse ning ühisvälja armastavat teadvust. Igaüks meist on justkui majakas, särades oma valguses, oleme teineteisele hingetee suunajaks. Kuhu oleme siis teel? Teel iseendasse, südamesse kohale. Iga päev ärgates võtame taas kord ette selle teekonna, läbi väljakutsete, üllatuste ning hetkede. Mida rohkem me ankurdame endasse armastavat teadvust ning südames kohalolu, seda kergem on oma teel kulgeda, nähes selgelt, et olemegi kõik oma elu Loojad. 

Lunaria Creationi looja Ilona Maria Abiline hoiab Helirännakuks turvalist ruumi, kus šamaanitrummi toel saab rännata enese sisemaastikel. Helirännakul seame oma taotlused, lõdvestume ning heidame pikali sulgedes silmad, et kogeda vahetult helide mõju. Märgates oma hingamist ning keskendudes helidele, saab meel rahuneda ja mõtterattal hetkeks hoo maha võtta, nii puhkab ka keha. Sellises seisundis on rändajal ruumi ühendumisele, tervenemisele, visualiseerimisele, kuulamisele, kogemisele, iseenda märkamisele. 

Rännakut saadavad šamaanitrumm, kõristid, udu trumm ja Koshi kellad. Lunaria Creationi Helirännaku unikaalsus seisneb kogetavates hingelauludes, joigumises ning metsahelides, mis kõik sünnivad koha peal autentsest ühendusest.

Helirännakuga saad tutvuda siin – https://soundcloud.com/user-781077002/introduction-to-the-sound-journey

ESINEJA