Küps seksuaalsus ja ekstaatiline keha

Kui oled tantra või muu keha-meele praktikaga, mis ka seksuaalenergiat hõlmab, juba pisut kokku puutunud, siis tead, et meis kõigis on ühesugune vägev seksuaalenergia, mis on kogu loovuse ja elujõu alus. Enamasti on see aga uinuvas olekus. Samuti tead Sa siis seda, et täieliku ekstaasi ja ühtsuse kogemine ning kogukehaorgasmi võime on meil kõigil olemas. Vajame lihtsalt tingimusi ja turvalist ruumi, kus lasta end piisavalt vabaks, kogeda kohalolu ja toetust, julgeda olla täielikult ehe, aus ja haavatav iseendana. Igas hetkes. Teadmata, milline on järgmine hetk. 

Räägime sellest, kuidas me seksuaalsus peegeldab muud elu ja vastupidi. Vaatame tervikpilti läbi tantra- ja psühholoogiaprisma. Tunnetame, kuidas oleme korraga nii vaimsed, meelelised kui füüsilised olendid ja kuidas see kõik moodustab ühe terviku, milles ühtki osa ei saa teisest lahutada. Õpime, kuidas liikuda oma küpse seksuaalsuseni, avastada ja avardada oma küpset naiselikkust ja mehelikkust ning kogeda lõpuks seisundit, kus need sulavad täielikus üksolemises, ekstaasis ja kohalolus ühte. Seisundit, kus võid läbi naudingu ja vabaduse olla kõigega üks. Iseendana. Täiuslikuna just nii, nagu oled. 

Selline suhe iseendaga aitab Sul luua ka hoopis küpsemaid, rikkamaid ja avatumaid suhteid teistega. Olgu siis paarisuhtes või muudes suhetes. Suhestudes teistega ja maailmaga küpsest kohast, kohalolust, aususest ja julgusest olla tõeliselt mina ise muutub kõik! 

Ühenduses festivalil pakume selle teema avastamiseks kvintessentsi oma samanimelisest pikemast kursusest. 

Saad kogeda 

  • loengut-vestlusringi, kus saame rahulikult ringis istuda, kuulata, rääkida, küsida ja jagada just nii, nagu tunne on.
  • kogemuslikku osa, kus saad läbi tantristlike jt praktikate vaadata sügavamale enda sisse ning lihtsalt nautida olemist.

ESINEJA