Prem Swaraj

OSHO Pulseeringu töötuba “Elus olemise rõõm”

OSHO Pulseering on üks paremaid ja tõhusamaid meetodeid lihas- ja emotsionaalsete blokeeringutega töötamiseks, mis meid takistavad olemast väljendusrikkad, tundlikud ja energilised. Pehme, integreeritud lähenemine juhib kogema terviklikkust ja ressursirikkust, tõstab energia ja teadlikkuse taset.

Töötuba koosneb 20% teooriast ja 80% praktikast, et saaksid isiklikult kogeda, millised blokid hoiavad Sind kehas tagasi, kuidas ja kuhu kaotad energiat ning mida saad enda jaoks ära teha.

1,5-2,5 tunnise praktika jooksul töötame samm-sammult lihastes paikneva „kaitsekilbiga” (keha krooniliste pingete süsteemiga), taasavastame oma keha tarkuseallikat ja teeme läbi emotsionaalse ümberõppe. Taastame terviklikkuse tunde iseenda sees ja toome tagasi eneseväärtustamise, tundlikkuse, spontaansuse ning vitaalsuse.

Kasutame järgmisi tehnikaid:
 Alexander Loweni bioenergeetilised harjutused, mis aitavad hoida fookust kehal ja paremini tunnetada sees toimuvat.
 Wilhelm Reichi kaasajastatud emotsionaalse vabanemise tehnikad. Õpime uuesti oma emotsioone läbi elama, suurema teadvustamise ja hoolimisega iseenda ning teiste suhtes. Isiklike piiride seadmine.
 Töö „sisemise lapsega”. Kui meie „sisemine laps” ei tunne end turvaliselt, on igasugused püüdlused ennast vabastada ja teostada illusoorsed.
 Leebed hingamistehnikad vitaalsuse ja tundlikkuse taastamiseks meie kehas. Me lõpetame hingamise, kui ei soovi tunda.
 Harjutuste kompleks „kaitsekilbi” eemaldamiseks ja pehmendamiseks. Kaitsekilp on kehasse kogunenud mitmesuguste krooniliste pingete kogum, veendumuste ja uskumuste süsteem, mis moonutab meie eneseväljendamist ning reaalsuse taju.
 Energeetilised harjutused ja meditatsioon. Naastes oma keskuse juurde oleme ühenduses võimsa ressursiallikaga, tunnetame iseennast ja oma energiat paremini.

ESINEJA