Tandava Tantratantsu Tempel

Mis oleks, kui võiksid kogeda orgasmilist naudingut lihtsalt istudes maha ja vaadates iseendasse? Kuidas oleks tunda naudingut voolamas igas hingetõmbes ja tantsimas igas Su liikumises, igas keha rakus ja kogu oma olemuses? Kuidas oleks lasta vabaks igasugune võlts häbi ja pinge ning tunda oma naudingu puhtust ja ilu just nii, nagu see selles hetkes väljendub? Kuidas oleks tunda vabadust teadmisest, et selline võimekus ongi Sul tegelikult alati olemas ja nauding ongi alati Su enda sees? Ja kõik, mis Sul teha tuleb, on end avada ja seda lubada.

Töötoas astume peast välja ja lubame kõnelda kehal. Oleme tõeliselt hoitud, turvalises ja pühas ruumis, kus saame kogeda oma naudinguvõimet, eluenergiat ja keha piiramatut tarkust.

Kasutamata füüsilisi seksuaalseid praktikaid ega alastust (kui Sa seda just mõnel hetkel ei soovi), kogeme tõelist usaldust, lubamist ning tingimusteta armastuse ja naudingu ilu, puhtust ja väge iseendas.

Pühas ruumis praktiseerime tantristlikku tandava tantsu, nii üksi, kui ka erinevate partneritega, silmasidemetes nii vastuvõtjana, kui silmad lahti vastuvõtjat juhtides. Tandava praktika aitab avarduda teadvusel, lahustada pingeid ja varjupoole mustreid, saada sügavama kontakti oma kehaga, hingega, alateadvusega ja viia mitteduaalse üksolemise ja Kõrgema Teadvuse Spanda kogemiseni, vabanemise ja spontaansuseni.  

ESINEJA