Teadlik Suhe

LoveFlame: kuidas liikuda teadlikusse paarisuhtesse?

Töötoas jagame oma kogemustest lähtuvaid praktikaid ja teadmisi ning taipamisi, kuidas liikuda samm sammu haaval iseendaga ja üksteisega suuremasse lähedusse ja ühendusse. Missugused tehnikad ja valikud on meid aidanud rasketest hetkedest läbi tulemisel. Me jagame mis meie kogemusel teadlik paarisuhe ning millest see koosneb ning kuidas jõuda harmoonilisse teadlikku suhtesse läbi kerguse ning armastuse.

Oleme jaganud oma teadliku paarisuhte teekonda LoveFlame nimelises FB lehel üle aasta ning oleme liikunud teadlikus paarisuhtes pea kaks aastat. See teekond on olnud täis erinevaid hetki, nii kukkumisi kui ka imelist tõusmist. Tänaseks oleme liikunud suhtesse, kus on külluslikult harmooniat, üksteise mõistmist, külluses armastust ning naudinguid ja imelisi hetki.
Oleme mõlemad tegelenud teadlikusega üle 10 aasta ning liikunud enesearengu teel läbides erinevaid praktikaid ja elu poolt pakutud kogemusi. Me oleme kogenud, et tõeline muutus algab alati igapäevaelu valikute märkamistel ja teadlikul muutmistel ning need kogemused mis meie eludes on olnud, olid vajalikud just selleks, et jõuda siia kuhu oleme jõudnud tänaseks. 

Rohkem infot: Facebookis https://www.facebook.com/loveflame8

ESINEJA