Mis siis, kui tähistamine ei oleks miski, mida hoiame vaid sünnipäevade, saavutuste või eriliste sündmuste jaoks?
Mis siis, kui tähistamisest saaks olemise viis?
Maailmas, mis tihti suunab meid keskenduma sellele, mis on puudu, on see õhtu kutse meenutada seda, mis on juba siin: olemas olemise kingitus, meie ilu, suhted, mille oleme ehitanud, ületatud väljakutsed ja meie südamete lõputu võimekus armastada, kasvada ja luua.
Koos asume liikumise, ühendumise ja avastamise mängulisele ja kehastatud teekonnale. Läbi muusika, juhendatud rituaalide ja kogemuslike harjutuste avastame iseend, üksteist ja elu ennast.
Sellel teekonnal:
- Austame keha läbi liikumise, raputamise ja tantsu
- Avastame maa, vee, tule ja õhu elemente läbi muusika ja kehastunud eneseväljenduse
- Praktiseerime tänulikkust oma elude, kogukondade ja soovide ning teekondade eest, mis on meid vorminud
- Kogeme mängulisi ühendumise harjutusi, mis on loodud kohalolu, usalduse ja autentsete kohtumiste sügavamaks muutmiseks
- Naudime südant avavaid mini-kohtumisi teiste ssalejatega
- Avastame nõusolekut lihtsates ja lõbusates suhtluspraktikates
- Tähistame ilu, iha ja tunnustavat tähelepanu teadlikus ja austavas keskkonnas
See õhtu ei seisne esinemises, tolereerimises või saavutamises. Selle asemel keskendume iseeneses täiuslikkusesse tulemisele ja kõigiga koos tähistamisele.
Tule nii, nagu oled. Lahku end elusamana tundes.