Amaryllis

Amaryllis on koolitaja ja terapeut, kelle elu sai väga suure muutuse mitmeid aastaid tagasi, mille tõid kaasa tema lapsed.

“Esimese lapse sünni järgselt toimus minu aurakehas nii suur muutus, et mu käbikeha avanes hooga lahti ja ma hakkasin nägema eeterlikke maailmaid. Sellest ajast saadik olen tegelenud kõigega, mis puudutab nähtavat ja nähtamatut, sest üks on seotud teisega. Minu arenguteekond sai alguse küll uue ajastu laste teemadest, kuid viimastel aastatel olen suunanud oma tähelepanu erilistele teadvustele meie keskel. Nad on kehastunud lihtsate inimestena meie keskel. 

Täna ongi minu soov tegeleda terapeutiliste meditatsioonide ja meetoditega, kuidas inimolemuses ja hinges tõusta üles kõrgustesse, vabastades endas olevaid piiranguid. 

Minu töötoad on sobivad neile, kes soovivad ise oma elus üles tõusta ja muutuseid esile kutsuda. 

Mulle meeldib enda töötubade kohta öelda, et need on praktilist spirituaalset laadi. Esmalt tuleb vaadata asjade algpõhjuseid, et seejärel luua vajalikku muutust. Tere tulemast minu töötuppa!”

TÖÖTOAD

Praktiline töötuba iseenda sisemiste süvamustrite avastamiseks, muutmiseks ja vabastamiseks. Töötoas keskendutakse praktilise töö vormis enim...