Artjom Kostjuk (Art I Am)

Artjom / Art I Am – on tantsu- ja meditatsiooni muusika DJ ja muusikaprodutsent, heliterapeut, energia tervendaja. Ta loob ka “string art” stiilis kunsti ja graafilist disaini. Artjom on olnud heliteraapia teekonnal üle 4 aasta ning viinud läbi suuri ja väikseid grupi- ja individuaalrännakuid.

Art I Am loob muusikat ja kunsti, et tuua rohkem inimesi looma südamest, näha kunsti kõiges, läbi mille toimub nihe eneseteadvuses.

Muusika, mida Art I Am esitab ja produtseerib, on väga lai spekter downtempost, psybass, psychilli, ambient, tribal, meditatiivsest ja kõigest sellest, mis toidab hinge ja taasühendab südamega.

Kogu muusika on loodud südamest ja taotlusega, et suunata, tuua meid lähemale, ühtlustada ja ühenduda enda päris olemusega.

Lisaks pakub Artjom Ühenduses festivalil ka MER massaaži. MER ehk sidekoe massaaž & keharännak, avab uksed sügavamatele tasanditele Sinu kehas ja energiaväljades. Läbi sügava kehatöö ja hingamise saab ligi nendele “peidetud” kohtadele, kinnistunud hoidmismustritele, lukustunud, allasurutud emotsioonidele ning need kehatasandilt vabastada.  Selles kogemuses kasutan lisaks ka vajadusel heliteraapiat ning energiatervendust, luues tervikliku keha – sageduse kogemuse. Sidekoe venitusega hakkab keha avanema, kehast hakkavad välja tulema emotsioonid. Vabastades alllasurutud emotsioone, tekib kehasse ruumi juurde ning läbi ruumi avardumise tekib kehasse energiat juurde.

Kui me enda kehalise heaolu eest ei hoolitse, siis hakkavad ka lõpuks teised elulised valdkonnad kannatama. Kehamälu kannab väga palju informatsiooni. Tihtipeale pingete ja kehavaevuste taga on suurel hulgal allasurutud emotsioone, mis on talletunud aja jooksul sidekudedesse ning mis hoiavad keha alateadlikult pinges ja valvel. Kuid kui me hakkame neid varjatud emotsioone kehatasandil vabastama, siis toimuvad märkimisväärsed ning isegi transformatiivsed muutused elus.

See toob selgust, rahu, tasakaalu, avardumist ning kohalolu.

Facebook
Instagram
Koduleht

TÖÖTOAD

Heliteraapia on keha tervendamine läbi võnkuvate lainesageduste ja vibratsioonide, mida tekitavad erinevad instrumendid ja ülemhelid....

Hingamise töötuba aitab meil jõuda kehaliselt väga sügavasse lõdvestusse, kus meil on võimalik peast välja...