Carolin Ligi

Olen nõuandjaks ja toeks neile, kes soovivad enda kehaga elada armastavamas suhtes. Selleks hoian ruumi kehadele läbi keharännakute, mis on füüsiline, dünaamiline praktika ja sisaldab endas nii yin kui yang joogaharjutusi, vabastavat hingamist ning vastavaid teemakohaseid harjutusi, mis aitavad meil keha ja tunnetega sügavamalt ühenduda.

Korraldan kehakuulamise päevi ning teisi kehatarkust avavaid üritusi, mis on mõeldud nii naistele kui ka meestele – kõigile kellel on kehad. Mulle tundub oluline tunda huvi, miks meile on antud just selline keha nagu ta on – pean silmas meie keha potensaali ja väljakutse kohti. Olles ühenduses kehaga, on meil võimalus päriselt kogeda hetkes olevat reaalsust – tunda ja elada.

Usun, et keha on meie kompass, esimene sõber ja koduks hingele. Keha räägib meiega ja teda on oluline mõista ja kuulda. Kõik lähisuhted, eesotsas suhe kehaga, saab olla täidetud armastusega, teineteise mõistmisega ja koos kasvamisega koostööga kasvamise kohtades ning väljakutsetes. Selleks ei ole sageli midagi rohkemat vaja kui soovi mõista, austada ning avada end ühendusele.

Rohkem infot leiad kehadestjamuust.ee.
Kuula ka kehakuulamise teemal olevat podcasti kehadestjamuust.ee/podcast.

Facebook
Instagram

TÖÖTOAD

Selles töötoas ma kutsun sind vaatlema ja avastama enda suhet kehaga. Räägime kehakuulamisest ja väärtushinnangutest...

Töötuba tseremoniaalse kakaoga hoitud naisteringis. Selles töötoas kohtume pisikeses naisteringis, et praktiseerida harjutusi peegliga ning...