Kevad Belle Saarepera

Alates 14. eluaastast on Kevad pühendunud tervisevaldkonnale, avastades teadlikkuse ja valikute jõu. Ta on asutanud mitmeid algatusi ja ettevõtteid, sealhulgas Not Your Average, mis toob turule innovaatilisi supertoitudega kohvisid nii Eestis kui ka peatselt Ameerikas. NYA kohv pole lihtsalt kohv, vaid võimalus valida iga hommik teadlikult oma tervis.

Üheks Kevade tugevuseks ja kireks on biohäkkimine, mille printsiibid ja pidev õppimine juba 7 aastat tema igapäevaelu saadab. Olles aktiivne liige _biohacking_ kogukondades ning katsetanud enda peal ka erinevaid ekstreemsusi, on ta jõudnud põhitõdedeni, mille lihtne praktiseerimine aitab elada mitte lihtsalt normi piires, vaid optimaalselt. Mõned tema viimase aja fookusteemad on näiteks hormonaalne tasakaal, dopamiini süsteemid kehas, veresuhkru tasakaalustamine, holistiline lähenemine biohäkkimisele ja palju muud.

Kevad usub, et oma elu üle ülima vastutuse võtmine tähendab ka arusaamist, et ignoreerides tervist ja füüsilist heaolu elame vaid oma poole potentsiaali peal. On aeg mõelda oma tervise peale enne kui oleme haiged ja luua normaalsuseks ärgata hommikul puhanuna, motiveerituna ja tugevana – ja see kõik saab olla lihtne ja mänguline!

Loe rohkem Not Your Average kohta: www.notyouraverage.coffee

Kevade sotsiaalmeedia: @kevadbelle

TÖÖTOAD

Töötoas “Biohäkkimise 3 astet ja nende põhinipid” on Kevad jaganud teema kolmeks osaks, et väärtuslikku...