Peep Õunapuu

Peep Õunapuu on 4 lapse isa ja vaimne otsija, tantrapraktik, massaažiterapeut, enesearengu kursuste ja kontsertide korraldaja, kes viib Eesti inimesteni meie elukeskkonda harmoniseerivat mõtteviisi. 

Ta on iga-aastase High on Life tantrafestivali üks loojatest ja peakorraldajatest (2016 aastast), mis sai alates 2020. aastast nimeks Ühenduses High on Life.

Peep on aktiivselt tantra teel ligi 15 aastat. Ta on läbinud, korraldanud ja läbi viinud hulgaliselt erinevaid tantra kursuseid ning privaatkoolitusi Eesti ja välisõpetajatega. 

Tal on anne luua ning hoida transformeerivad ja sügavalt tervendavaid ruume nii festivalidel, kursustel kui oma massaaži seanssidel. Tervendava puudutuse kehatöö seansse viib Peep läbi alates 2011. aastast. 

Peebu peamiseks õpetajaks, peale tema laste, on Kashmiri tandava meister Daniel Odier. 

Peamiseks oma tantra praktikaks peab Peep imetlemist 🙂 Seda saab praktiseerida igapäevaelus, oma pere ja sõpradega ning seda annab ta ka edasi oma töötubades ja kehatöö seanssidel.

Ta on iseenese peal läbi töötanud autentseid tantra jm vaimseid praktikaid ning jagab enesearengu töös saadud rikkalikke kogemusi.

TÖÖTOAD

Töötuba aitab juhatada teadlikkussel põhineva vabaduse juurde ning saavutada emotsionaalset, kehalist ja intellektuaalset tasakaalu, mis...

Töötuba aitab juhatada teadlikkusel põhineva vabaduse juurde ning saavutada emotsionaalset, kehalist ja intellektuaalset tasakaalu, mis...

Peep ja Nele kutsuvad sind töötuppa “Kõrgem potentsiaal tantristlikus suhtes” – see on Püha Ruum,...