Reeli Hakman

Reeli Hakman on pidevat tegutsemist ja uute oskuste õppimist nautiv tavaline uudishimulik naine, kelle elus toimus 9 aastat tagasi, peale esmakordset kokkupuudet tantraga, suur transformatisoon. Koos regulaarse
jooga harrastamisega, toimus ülikiire sukeldumine enesearengu teele, mis tõi ootamatult juba järgmisel aastal ka tema ellu shibari. See oli armumine esimesest hetkest ning järgnevatel aastatel kasvas kirg, köite ja nende kasutamise kõigi tahkude avastamise vastu, aina suuremaks. Osaletud sai paljudel erinevatel workshoppidel nii Eestis kui väljaspool ning praktiseeritud ka omal käel, mõnel aastal aktiivsemalt, mõnel veidi vähem.

Tänaseks on see kirg juhatanud teda kokku Marko Murulauguga, kellega ühiselt sai loodud esimene avalik shibari kogukond Eestis: Köieparadiis. Nende missiooniks on tuua paljude jaoks kahtlasena tunduv teema rohkem päevavalgusesse ja pakkuda kõigile soovijaile võimalusi ja kohta, kus saab shibariga tutvuda ja regulaarselt tegeleda.

Iga uus inimene, kes peale esmakordset kokkupuudet köitega oma õhinat ja ebakindluste/eelarvamuste kadumist jagab, täidab Reeli südame tänutunde ja rõõmuga, sest ta teab millise suure ja võimsa teekonna algus see võib olla.

Facebook
Instagram
Koduleht

TÖÖTOAD

Alistumine ei ole allaandmine vaid usaldus ja aktsepteerimine, sügavam koht, kus saab toimuda transformatsioon. Selleks,...