Satya Magdalena Yukti

Satya Magdalena on poetess, tantsija, medicine woman, Tarot-meister, tantrika ja yogini, psühholoog ja traumaspetsialist. Tema tee on Dakini tee – Dakinina aitab ta leida varjatud aarded ja tarkuse Sinu enda sees.

Tema missioon on aidata meil elada vaba ja täisväärtuslikku elu, mida juhivad Püha Nauding ja Tingimusteta Armastus, mis viib Püha Liiduni sees ja väljas.

Satya on tuntud oma võime poolest luua väga turvaline ja müstiline ruum, et avada end oma jumalikkusele ja võtta vastu kogu inimlik pool sellisena, nagu ta on. Ta ei lase jääda pinnapealseks ega kasutada nn spiritual bypassing-t, vaid aitab minna sügavuti. Tema retriite ja töötubasid on nimetatud transformeerivateks, elumuutvateks, armastust täis ja sügavaks. Tema seansid on tuntud selle poolest, et tabavad küsimuse tuuma, jättes ebaolulised detailid kõrvale, on sügavalt tervendavad ja müstilised, avades elu ja inimhinge nähtamatuid dimensioone. Teda on kutsutud hinge terapeudiks, naiseliku teadvuse hääleks ja armastuse kehastuseks.

Satya on 5 raamatu, audio- ja videorännakute autor. Ta kanaldab iidset püha tarkust ja tema luule on tervendav. Ta on korraldanud arvukalt naiste- ja tantraretriite, Tarot-töötubasid, loonud veebikursuseid ning töötanud sadade meeste ja naistega Eestis, Balil, Tais ja mujal. Tema põhifookus ja -kirg läbi oma isikliku teekonna on olnud naiselikkus, seksuaalsus ja suhted, Püha Eros & Püha Liit. Ta on liikunud kaassõltuvusest väekasse iseseisvusse, kiindumusest vabadusse ja armastusse ning aitab teistel teha sama.

Facebook
Instagram

TÖÖTOAD

Töötuba aitab juhatada teadlikkussel põhineva vabaduse juurde ning saavutada emotsionaalset, kehalist ja intellektuaalset tasakaalu, mis...

Heliteraapia on keha tervendamine läbi võnkuvate lainesageduste ja vibratsioonide, mida tekitavad erinevad instrumendid ja ülemhelid....

Kas oled valmis olema oma elu kangelanna ja kuninganna, ehitama oma Keisrinnaimpeeriumi? Siis on Keisrinna...

Kas teadsid, et keiser ja diktaator on kvalitatiivselt erinevad? Kumb Sina tahad olla? Kas tahad...