Kashmiri tandava tantramassaaž 

Töötuba aitab juhatada teadlikkussel põhineva vabaduse juurde ning saavutada emotsionaalset, kehalist ja intellektuaalset tasakaalu, mis heidab kõrvale dogmad, kindlad veendumused, domineerivad mõtted. See on lähenemine, mis võimaldab meil olla kooskõlas kõiksusega. See on sisemine revolutsioon.

Tandava on vanim jooga ja audentse Kashmiri tantrismi üks kaunimaid meditatsioone, mis loodi jogiinide poolt 6-8 tuhat aastat tagasi. 

Tandava tants põhineb ideel, et kui lasta lahti limiteeringutest – emotsionaalsetest, füüsilistest, mentaalsetest, siis saab keha loomulikul viisil üheks kõiksusega.

Tandava on mitte duaalne praktika ja seda kutsutakse ka Shiva ja Shakti, teadvuse ja energia armastusetantsuks. Tandava tants lõdvestab keha, rahustab meele ja emotsioonid. 

Tandava tants valmistab keha suurepäraselt ette kõikideks tantristlikeks praktikateks ja Tandava massaažiks.

Tandava massaaži töötoas loome kõrges sageduses püha ruumi ja praktiseerime tingimusteta armastuse silmadega vaatamist. Töötoas saab anda ja vastu võtta kohalolus sensuaalseid puudutusi. Imetluses vaatamisest kasvab välja püha meditatiivne tants ja püha puudutus, millega kogu keha “valgustada”. 

Tandava tants ja massaaž on sügavalt tervendav ja loob sisemist harmooniat ning aitab kehal varasemalt talletunud pingetel ja limiteeringutel vabaneda. 

Tandava tants ja massaaž viib ekstaatilise üksolemise kogemuseni lõpmatu ruumiga (piiramatu teadvuse väljaga), oma terviklikkusega ja spontaansusega, viies sind vabanemiseni.

ESINEJA

Peep Õunapuu on 4 lapse isa ja vaimne otsija, tantrapraktik, massaažiterapeut, enesearengu kursuste ja kontsertide...