Carolin Ligi

Olen nõuandjaks ja toeks neile, kes soovivad enda kehaga elada armastavamas suhtes. Selleks hoian ruumi kehadele läbi keharännakute, mis on füüsiline, dünaamiline praktika ja sisaldab endas nii yin kui yang joogaharjutusi, vabastavat hingamist ning vastavaid teemakohaseid harjutusi, mis aitavad meil keha ja tunnetega sügavamalt ühenduda.

Korraldan kehakuulamise päevi ning teisi kehatarkust avavaid üritusi, mis on mõeldud nii naistele kui ka meestele – kõigile kellel on kehad. Mulle tundub oluline tunda huvi, miks meile on antud just selline keha nagu ta on – pean silmas meie keha potensaali ja väljakutse kohti. Olles ühenduses kehaga, on meil võimalus päriselt kogeda hetkes olevat reaalsust – tunda ja elada.

Usun, et keha on meie kompass, esimene sõber ja koduks hingele. Keha räägib meiega ja teda on oluline mõista ja kuulda. Kõik lähisuhted, eesotsas suhe kehaga, saab olla täidetud armastusega, teineteise mõistmisega ja koos kasvamisega koostööga kasvamise kohtades ning väljakutsetes. Selleks ei ole sageli midagi rohkemat vaja kui soovi mõista, austada ning avada end ühendusele.

Rohkem infot leiad kehadestjamuust.ee.
Kuula ka kehakuulamise teemal olevat podcasti kehadestjamuust.ee/podcast.

Keharännak

Sa avaldud iga hetkega, liigutuse ja mõttega. Kas oled teadlik ja kohal lugudes, mida enda kehaga elad? Kui hästi Sa päriselt tunned ja tunnetad enda keha?

Kutsun Sind festivali aegruumis korraks võtma hetke ning ühenduma keha vajadustega. Vaatlema, milline on suhe Sinu ja Su keha vahel.

Kuidas need valikud, mis Sa teed ja teinud oled, panevad Sind kehatasandil tundma ning kuulatame, mida hingetempel vajab.

Keha liigutades ja temaga olles näeme, mida oleme sinna aja jooksul peitnud, unustanud ja silma alt ära pannud. Sügavamatest kihtidest saavad ärevus ja stress ülesse kerkida ning teeme ruumi enda loomulikule heale olemisele ning lõdvestumisele.

Selle korra kohtumisega lubame kehal korrastada energiakeskuseid. Suuname vee kehas liikuma. Loome ühenduse maandusega, tugevneme ja venime. Õpime ennast iga liigutusega paremini tundma ja tunnetama ning õpime liigutustelt paremini elule kohanema.

Lubame füüsilise tasandi väljakutsetel taanduda emotsionaalsele ja suuname selle puhastusse. Võtame pingetel tagasi ruumi, mis kuulub meile.

Vaatleme ja anname vabaks kõik, mis on Sinu ja hea olemise vahel. Tuleme enda keskmesse ning sügavamasse kontakti enda ihu ja hingega, et tunda ära ennast toetavad valikud ning ühendused igal järgneval hetkel.

Keharännak on füüsiline ja dünaamiline praktika, mis sisaldab endas nii yin kui yang joogaharjutusi, vabastavat hingamist, enesesisestusi ning palveid ja vastavaid teemakohaseid harjutusi, mis aitavad meil keha ja tunnetega sügavamalt ühenduda.

Festivalil toimuv keharännak on kui pisike pühitsus/tseremoonia, et tähistada keha ning elu ühendust ja vabadust just avalduda nendeks, kelleks oleme tulnud siia hingedena olema.