Devi Loreena

Devi Loreena on Devi Jogiinikooli ja Devi Reikistuudio looja ning Reiki ja jooga õpetaja. Ta on teejuhiks naistele spirituaalsel teel ning läbi Devi Jogiinikooli rännakute, töötubade ja eraseansside juhatab ta Naisi oma naiselikku väesse ja armastavasse ühendusse Kehatempliga.

Rohkem infot Devi Loreena ja tema tegemiste kohta leiad deviyogini.com.

Naisenergiat aktiveeriv ja tervendav töötuba

Töötoas teeme naiselikke praktikaid, mis äratavad meis meie Shaktit ehk naisenergiat, avavad meie häält ja kõrikeskust ning ühendavad meid meie naiselike kehadega. Kogeme naisenergiat tervendavat, aktiveerivat ja sügavuti lõdvestavat meditatsiooni-rännakut. Lõdvestume oma loomulikku ekstaatilisse olekusse, tuleme pehmusesse, õrnusesse, sensuaalsusesse ning kümbleme toitvas naiste ühisväljas.

Jooga Nidra meestele ja naistele

Sügavalt lõdvestav Jooga Nidra rännak koos tervendavate Reiki energiatega. Jooga Nidra ehk joogalik uni/puhkus annab võimaluse kogeda sügavat lõõgastust ja teadvuseseisundi muutust, kus vajud justkui sügavasse unne, ent samal ajal püsid täielikult teadvel. Joogalikku und praktiseeritakse maas lamades ning selle käigus saavutatakse juhandajat järgides sügav meditatiivne rahuseisund. Sellises täielikus rahus ja lõdvestuses käivitub meie keha isetervendusvõime ning rahuneb ka meie meel. Jooga Nidra vabastab füüsilisi, emotsionaalseid ja mentaalseid pingeid, vähendab sressi ja ärevust, aitab uneprobleemide korral, toetab vaimset arengut jpm.

Lisaks juhendatud Jooga Nidra lõdvestusele-meditatsioonile on ruum täidetud puhta ja tervendava Reiki ehk Algallika energiaga. Reiki on sügavalt lõdvestav holistiline tervendusmeetod meie loomuliku eluenergia aktiveerimiseks ja harmoniseerimiseks. See on õrn, ohutu ja efektiivne viis stressi vähendamiseks ning nii füüsilise, emotsionaalse, mentaalse kui ka spirituaalse heaolu saavutamiseks. Jooga Nidra ja Reiki üheskoos loovad võimsa tervendava ruumi. Sinu ülesandeks on lihtsalt lõdvestuda, hingata ning olla vastuvõtlik kõigele heale, mida koged ja mida oma kehas tunned.