Maria Baydar

Maria Baydar on coach, koolitaja, motivatsioonikõneleja, kirjanik, unistuste elu ja vaimse heaolu strateeg ning enesearengu treener, kellel on 11 aastat praktilist kogemust.

Maria on loonud Tallinnas Eesti populaarseima teraapia keskuse, teadvusteraapia keskuse ning arendanud rahvusvahelise heaolu retriidikeskuse Haapsalu lähedal.

Ta on juhendanud tuhandeid inimesi Eestis ja välismaal, aidates neil avada neis peituv tõeline potentsiaal, elamise kirg ja teadlikkus.

Tema missioon on olnud ja on ka edaspidi olema aidata luua inimestes ja ühiskonnas selgust, julgust, kirge, motivatsiooni, eneseteadlikkust. Maria tahab aidata inimestel oma elukogemusest võtta maksimumi ja õpetada neile, kuidas luua oma ellu rohkem rõõmu, tasakaalu, õnne ja väärtust.

Töötuba: “Sisemise perekonna tervendus”

Täiskasvanu eas otsime alati asendust sellele, millest lapsepõlves puudu jäi. Sisemise perekonna tervendus on ilus, südamlik ja nii iseenda kui ka osalejate vahel tugevat ühendust loov praktika. Osalejad saavad kogeda kõike seda, mida nad on alati igatsenud. Lähedus, tunnustus, kiitus, imetlus, kallistused, võibolla mõni lapsepõlves tegemata jäänud vigur, mängulisus, võitmise kogemus jne.

Õpime tundma enda sisemist meest, naist ja last. Kuidas ja milliseks nad on kujunenud? Millised on nende vajadused ja valud? Milliseid sõnumeid ja nõuandeid nad annavad? Kuidas oleks võimalik neid sisemisi rolle tervendada ning seeläbi ka oma elu eriaspektidesse rohkem armastust ja rõõmu tuua?

Töötuba on sügavalt praktiline. 15-20 minutit teooria ja kohe praktikasse.