Peep Õunapuu

Peep Õunapuu on inimene, mees, isa ja vaimne otsija, tantrapraktik, massaaziterapeut, enesearengu kursuste ja kontsertide korraldaja, kes viib Eesti inimesteni meie elukeskkonda säästvat ja harmoniseerivat mõtteviisi. 

“Pikka aega teadlikul teel olles ja pidevalt end avardavatel kursustel täiendades elan elu meisterlikkuse õppimise ja iseenda parama versiooni loomise elustiili. Minu kirg on kehatöö teraapia, millega töötan professionaalselt tänaseni.” 

Love Lounge

Love Lounge on Armastuseruum, kus lihtsalt olla nii, nagu Sa parasjagu oled, avastada ennast, kui armastust ja rõõmu, mängida ja ühenduda just nii, nagu parasjagu soovid, märgata, mis toimub Su sees, lasta end vabaks ilma juhiste ja suunisteta, tegemata ühtki kindlat praktikat. See on kokkusaamine, et tähistada sinu enda ilu ja teekond südame sügavustesse. Kohtumine teistega nende audentsuses ning vaatamine “südame” silmadega. Hoida ja olla hoitud armastava kohalolu poolt. Sina ise oled ruumi looja, endale ja teistele. Sa oled lihtsalt vaba armastama ja armastust väljendama nii, nagu see Sulle meeldib ja igas hetkes sobib. Kas oled valmis olema vaba? 😉

Peep ja Kallis Nele Maria loovad Sulle turvalise ruumi, et saaksid uurida ja avastada enda peidetud andeid.