Peep Õunapuu

Peep Õunapuu on 4 lapse isa ja vaimne otsija, tantrapraktik, massaažiterapeut, enesearengu kursuste ja kontsertide korraldaja, kes viib Eesti inimesteni meie elukeskkonda harmoniseerivat mõtteviisi. 

Aastas 2016 on ta on iga-aastase High on Life tantrafestivali üks loojatest ja peakorraldajatest, mis sai alates 2020. aastast nimeks Ühenduses High on Life.

Peep on käinud aktiivset tantra teed 15 aastat. Ta on läbinud, korraldanud ja läbi viinud hulgaliselt erinevaid tantra kursuseid ning privaatkoolitusi Eesti ja välisõpetajatega. 

Tal on anne luua ning hoida transformeerivad ja sügavalt tervendavaid ruume nii festivalidel, kursustel kui oma massaaži seanssidel. Tervendava puudutuse kehatöö seansse viib Peep läbi alates 2011. aastas. 

Peebu peamiseks õpetajaks, peale tema perekonna, on Kashmiri tandava meister Daniel Odier. 

Peamiseks oma tantra praktikaks peab Peep imetlemist 🙂 Seda saab praktiseerida igapäevaelus, oma pere ja sõpradega ning seda annab ta ka edasi oma töötubades ja kehatöö seanssidel.

Ta on iseenese peal läbi töötanud autentseid tantra jm vaimseid praktikaid ning jagab enesearengu töös saadud rikkalikke kogemusi.

Töötoad