Ronski Kosky

Minu töötoad on teadliku eluviisi ja suhete, kehastumise praktikate, tantra ja enesearengu kohta. Rohkem kui midagi muud siin maailmas vajame me ühendust. Järgnevad töötoad aitavad sul sügavalt ühenduda iseendaga, kogeda suhteid, olla osa teadlikust kogukonnast ja luua maagiat koos.

Kui sa küsid endalt, mis on püha suhe, mis on püha seksuaalsus, siis oled sa tantristlikul teel. Ma tunnen, et tuleviku elu planeet Maal sõltub meie kõigi võimest õppida elama rahumeelselt ja harmooniliselt üksteisega. Need töötoad aitavad sinus arendada Armastavat Lahkust, südametasandi tunnet, mis toob sulle rõõmu, õnne ja sügavama ühenduse oma armsamate, sõprade ja perega. Ma ootan sinuga kohtumist festivalil, tule ütle tere!

Ronski A. Kosky on ISTA International School of Temple Arts püha seksuaalsuse praktik, joogaõpetaja ja Soul Motion juhendaja ja tantsu juhendaja. Ta on pakkunud tantra ja teisi kehassetoovaid
töötubasid tantrafestivalidel ja ISTA treeningutel paljudes maades. Ronski on kogenud juhendaja, kogukonnalooja ja terapeut, kes on töötanud enam kui kolmekümne viie tuhande kliendiga oma 50 aastase praktika jooksul, olles ka heaolu praktik, õpetaja, terapeut ja eluarmastaja.

Sada tuhat inimest Hawaiilt Eestini on osalenud tema töötubades, tundides ja treeningprogrammides, mis puudutavad juhtimist, kogukonna ehitamist, tervist ja heaolu, ning ehitanud igapäevast Tantra spirituaalsel praktikal põhinevat elu. Ta on tuntud oma intuitiivsete kuulamisoskuste ja elusa kohalolu poolest, ning sul on võimalik teda kohates tunda vitaalset ja elujaatavat lähenemist, mis inspireerib, julgustab ja toetab inimesi nende tervenemise teekonnal oma isikliku heaolu suunas.