Co-Devotional Relating (Kaasandumusega suhtlemine) – Armastuse ja intiimsuse keele õppimine

Langeda kehasse. Mäleta oma südant. Väljenda, kes sa tegelikult oled.

Armastuse transformatiivne teekond, mille ma olen Racheliga ette võtnud, ületab romantika tüüpilised piirid – see on intiimne uurimine tantristliku kaasaelamise valdkondadesse koos sooviga uurida ja kogeda teadlikku armastamist.

See lähenemine meie suhetele on põhjalikult muutnud minu perspektiivi ja identiteeditunnet, viies meid avastama sügavat aususe, täieliku väljenduse ja pühendumuse sügavust endas – jumalateenistuse distsipliinile, mida ma ei oleks iialgi pidanud võimalikuks neis maistes maailmades.

Tantra, mida tavaliselt valesti mõistetakse kui puhtalt seksuaalset, on põhimõtteliselt vaimse ärkamise tee. See hõlmab kõiki elu aspekte, sealhulgas meie suhteid. See kutsub meid üles kogema armastust teadlikult, täielikult, avatud meelega ja ilma vastupanuta.

See vaimne ettevõtmine Racheliga on võimaldanud meil luua sügava, intiimse sideme, mis ulatub kaugemale füüsilisest, süvenedes emotsionaalsesse, intellektuaalsesse ja vaimsesse.

Meie tantristliku teekonna keskne osa on kaasaelava suhtlemise praktika. See dialoogivorm on midagi enamat kui lihtsalt sõnavahetus; see tähendab täielikku sukeldumist teise inimese emotsionaalsesse maastikku, edendades sügavat mõistmist, usaldust, turvalisust ja empaatiat.

Kaasaeluline suhtlemine hõlmab oma mõtete ja tunnete avatud jagamist, võimaldades samas ruumi ka oma partneri kogemustele. Kaasaeluline suhtlemine on kahesuunaline; see nõuab nii aktiivset kuulamist kui ka ausat ja kaastundlikku väljendust.

ESINEJA

Rachel Pringle on kunstnik, raamatu “Wild Open” autor ja “Wild Woman Experience” looja. Ta on...

Johann Urb on nagu teejuht, kes aitab inimestel mõista müstikat ja tantrilist kehastumist. Sügava arusaamisega...