Vabadus põlvkondlikest ahelatest

1,5-2-tunnine sukeldumine põlvkondade mustritesse, esivanemate poolt edasi antud traumadesse ja edasi antud blokeeringutesse, mis mängivad meie elus tänaseni negatiivset rolli. Selle aja jooksul läheme sujuvalt üle ühelt harjutuselt teisele, töötades silmad lahti, silmad kinni, üksi, paaris ja väikestes rühmades ning ühendades kogu publikut.

Toimub voolav liikumine ja iga osaleja saab tõeliselt peegeldada neid teemasid oma elus kasvatades. Kohal on võimsad emotsioonid, esivanemate tervendamine on kohal ja tohutu vabanemine kui potentsiaal, mis kannab meid läbi selle vabastava töötoa. Valust lahti lastes ja andestades luuakse ruumi tõelisele ühendusele.

Eesmärgiks on tõesti turvaliselt paljastada, kohtuda ja lahti lasta põlvkondade ahelad, et luua ruumi tõelisele vabadusele, võimaldada ruumi sügavamale ühendusele iseendaga ja tervislikumale sidemele oma lähedastega. Ainult lahti laskmisega saame luua ruumi tõelisele tervenemisele ja vabadusele, kus saame kohtuda iseendaga ja teistega sügavamast ühendusest.

ESINEJA

Elina Jaatinen on emotsionaalse tervendamise terapeut, emotsionaalne alkeemik, töötubade juht, autor ja  Rännaku meetodi (The...