Hingamisrännak

Vabastav hingamine on praktika, millest ollakse esimesel korral täiesti sillas. Võib tunduda võimatu, et hingamisega sellist seisundit on võimalik saavutada, aga nii õnneks on! Protsessid, mis süvahingamisega ja samal ajal toimuva helirännaku ajal juhtuma hakkavad on esimest korda ootamatud. Kogeme emotsioonide vabanemist, mõtete vaikust, muutunud teadvuse seisundit ning kontakti oma tõelise olemusega. Vahel võib protsess olla niivõrd sügav, et vabastame meid pikalt ebamugavuses hoidnud traumad ja negatiivsed uskumused.

Väga tihti saavad inimesed vabaks ka kehalistest valudest, kuna hingamine vabastab kehast energeetilisi, füüsilisi ja emotsionaalseid pingeid. Selle tulemusel vabaneb ka lihassidekude ning tihti peale ühte seanssi on inimesed vabanenud alaselja-, puusa- või põlvevalust. Kuna hingamine viib meie ajulained kuni viis korda madalamaks ehk teeta ajulainete sagedusele, siis saadakse rännaku ajal kontakt oma alateadvusega ning seal on võimalik enda kogemusi ümber teha.

Hingamise ajal peatub stressihormoonide tootlus kehas ning keha hakkab tootma õnnehormoone. Peale hingamist kogeme üldjuhul täielikku blissi ja rahuseisundit. See on üle maailma ülituntud teraapiavorm, mis Eestis alles kogub tuure.

ESINEJA

Juhan on 28-aastane noormees, kes on spetsialiseerunud vabastava hingamise grupiseansside läbiviimisele. Maailma eri paiku avastades...