Kohtinguõhtu paaridele

Kogege sügavamat ühendust oma suhtes! Kutsume teid osalema meie imelises paaride töötoas, kus keskendume füüsilisele lähedusele, kohalolusse tulemisele üksteise jaoks ning teineteise mõistmisele.

Kas oled huvitatud oma partnerile tähelepanu pööramisest ja tugevama ühenduse loomisest? Meie töötuba pakub teile praktilisi oskusi ja teadmisi, mis aitavad suhtes olla rohkem kohal ja hoida teadlikku tähelepanu oma partneril.

Negatiivsed emotsioonid lahutavad paare, samas kui positiivsed elamused loovad tugevama ühtsustunde. Kuna kohtinguõhtu paarile on  väga praktiline, siis saate koos kaaslasega kogeda positiivseid hetki ning võtta praktiseeritu igapäevasesse kasutusse.

Mida te soovite paarisuhtes luua? Meie töötoa eesmärk on tuua ühendusse rohkem sügavust ja harmooniat. Keskendume omavahelisele suhtlusele, kuulamise ja tunnetuse kaudu teineteise mõistmisele, et läbi lihtsate harjutuste luua lähedust.

Liitudes selle töötoaga avastate uusi viise, kuidas luua ja tugevdada ühendust oma suhtes, et rasketest kohtadest koos kergemini läbi minna. 

ESINEJA