Kuidas mängida naist kui klaverit?

Uue Aja Tantra sügav keha-, meele- ja vaimu praktika nii naistele kui ka meestele. Aitab ühenduda paremini nii iseenda, teiste kui ka universumiga ning aktiveerib eriti võimsalt mees- ja nais polaarsused.

Selle praktika idee sündis 2019 aasta High on Life tantrafestivali järgselt. See oli nii populaarne et sai mitmekordselt välja müüdud. 

Väga palju aega on naistele lähenetud kui objektidele. Probleem on aga selles, et seda on tehtud mitteteadlikult. Mis juhtuks aga siis kui see sümboolne, aga teadlik lähenemine naisele oleks klaver?

Naine on maailma üks suurimaid müsteeriume. Temast algab palju pisimaailmu ja loomist. Kui naine on häälest ära siis ei tule sealt head nahka ja sümfooniast võib vaid unistada.

  • Kas ja mida oleks siis vaja teada ja teha et mängida naist kui klaverit? 
  • Et panna naine helisema? 
  • Ja mis juhtub siis kui kõik naised maailmas saaksid korraga ‘häälde’ ja saaksid koos sümfooniaid looma hakata? 
  • Mis saaks siis meestest ja maailmast? 
  • Mida mehed saavad selleks ära teha?

Antud praktika tegeleb väga teadlike keha-, meele- ja vaimu protsessidega mis annab nii naistele kui ka meestele väga sügava kohalolu tunde, kasvatab usaldust enda ja teiste suhtes, täidab seesmiselt, tõstab õnne hormoone, paneb ennast tundma väga eriliselt. 

Sellel on potentsiaali nii aktiveerida kui ka tervendada mõlemaid polaarsusi meie sügavustes.

Tegu on Uue Aja Sündmusega, mille ajal on võimalus kuulda nii teooriat, kogemusi kui ka näha demot kui ka ise naisena seda ka juba vastu võtta. Tegu on Uue Aja Keha-, Meele- ja Vaimu lähenemisega, mis on pehme, südame energiatega ühenduses ja väga sügav.

Kui osalejad on valmis võib ette tulla ka osade praktikate ajal alastust et saada maksimaalset kogemust. Alastus on vabatahtlik. See annab võimaluse kogu kogemust sügavamalt vastu võtta.

Sündmus ei sisalda aga seksuaalset ühet ja on korraldatud väga selgetes kokkulepete konteineris nii nagu ka turvaruumis turvatud nii Crystal Ra poolt ja lindistamine ning pildistamine ei ole lubatud.

Praktika parima tulemuse loomiseks oleks vaja võrdne arv mehi ja naisi. 

Kuigi igas mehes on ka olemas Sisemine Naine, on parima efekti saavutamiseks vaja füüsilisi naisi ja füüsilisi mehi.

Praktikale võib juba tulla koos oma kaaslase või partneriga või siis võib paari moodustada ka sõbrapaar, kes oleksid avatud avarduma ja koos õppima, oluline on vaid see et tegu oleks mees-naise paariga või siis kui sul pole paarilist, pane ennast kirja ja voola tantravoolus kohapeal kokku sulle tuleva jumaliku partneriga.

Luban kõigile osalejatele et  tunnetan kõiki osalejaid väga teadlikult, nii et kõik kes kohale tulevad saavad ennast tunda maksimaalselt turvaliselt ja hästi.

Võta kaasa kaks lungit (sarongi), oma veepudel mis ei purune ja lisaks ka kaks suuremat saunalina. 

Imelise voolamisena ja avardumiseni!

ESINEJA