Leia oma elu armastus kas seesmiselt või väliselt läbi koostöö oma sisemise perega

Sügav transpersonaalne tervendus ja taaskäivitus uue aja tantra elementidega. Antud mängutuba on väga hea ja pehme sissejuhatus ka neile, kes tantrast veel palju ei tea. Kogu mängutuba toimub riietega.

Kuna selle aasta festivali teemaks on ühendus iseenda, teiste ja universumiga sobib antud mängutuba programmi väga hästi. See puudutab ka sügavalt mees – ja naispolaarsuste teemasid läbi, mille on ainuvõimalik luua uut väga väekalt.

Sul on võimalus kuulda Crystal Ra personaalset lugu, kuidas ta rändas 30-le maale ja 14 aastat otsis oma härra Õiget. Aga alles siis, kui ta oli töötanud juba pea 10 aastat sisemise pere arhetüüpidega ja nad endas tervendanud ja uutmoodi taaskäivitanud – oli võimalik sellest kinnisideest lahti lasta.

Vaid kaks kuud hiljem juhtus ime väikeses Mehhiko kalurikülas kuhu saabus valgel suurel purjekal tema tõeline Kuningas ja mitte ainult – ka tema Kaksikvaim Michael USA-st. Kuidas esimene aasta oli lõpparve tegemise aasta mõlemal individuaalselt oma minevikust puhastamise fookusega ja andis paremaid ideid, kuidas uut peatükki alustada. Samm sammu haaval liiguti koos edasi ja 2017 aastal abielluti Havail, suurel saarel kus ka paar aastat koos elati. Seejärel koliti paariks aastaks San Diegosse ja seejärel Texasesse ning ootamas on uued seiklused üsna pea ka Floridas.

Kui see oli juhtunud hakkasid Crystal Ra kliendid talle uksele koputama ja küsima kuidas nemadki saaksid oma unistuste partneriga kohtuda või oma elu ja suhteid muuta. Pilootprojektist kujunes välja 4-kuine sisemise pere arhetüüpide coaching programm, mis on aidanud inimeste elusid väga sügaval tasandil muuta sellest hetkest alatest nii seksuaalsuse, suhetega enda ja teiste suhtes, tervisega, elu missiooniga kui ka holistilise küllusega.

Selle mängutoa ajal on sul võimalus kuulda inspireerivat lugu, aga võimalus kogeda ka oma personaalset sisemist last, oma sisemist saist ja sisemist meest. Crystal Ra on aastate jooksul välja töötanud ka väga toredad keha-, meelt- ja vaimu aktiveerivad harjutused arhetüüpidega seonduvalt – mis aitavad meil taasühenduda oma sisemiste arhetüüpidega uuel ja sügavamal moel. Peale seda võib sul tekkida tunne nagu sa oleksid saanud uued silmad, uued kõrvad ja uued võimed kõike enda sees ja väljas kogeda ja tähele panna.

Siit võid oodata kõike – nii liblikaid kõhus, naeru kui ka nuttu ja sügavat hoidmise tunnet ja ehk ka väike pai tingimusteta armastuselt.

Läbi esmatutvumise oled käivitanud uutmoodi ühenduse, millel on potentsiaali aidata sinulgi hakata looma oma elust tõeline reaalne muinasjutt, millest sa ei osanud varem unistadagi.

Soovid uut partnerit? Pole probleemi!
Soovid uut töökohta? Pole probleemi!
Soovid paremat tervist? Pole probleemi!
Soovid sügavamat seksuaalsust? Pole probleemi!
Soovid paremaid suhteid? Pole probleemi!
Soovid rohkem küllust? Pole probleemi!

Kes oleks võinud arvata et meie sees elavad nii võimsad superolevused ja kangelased, kes on iga hetk valmis meid ja meie loomist toetama ja kaasa looma?

Crystal Ra ja tema klientide elu on ehe näide sellest, mis on võimalik!

Kogu protsess toimub uue aja energiate toel ja kogu kohaloleva grupi dünaamikat ja vajadusi arvestades. Mängutuba on avatud nii meestele kui naistele igas vanuses. Tule mugavates riietes ning avatud meele ja vaimuga.

ESINEJA