OSHO Dünaamiline Meditatsioon®

OSHO Dünaamiline Meditatsioon®

OSHO Dünaamilist Meditatsiooni nimetatakse revolutsiooniks teadvuses. See on teaduslikult väljatöötatud tehnika tänapäeva inimesed jaoks, arvestades mõistuse arengut.
See meditatsioon on kiire, intensiivne ja põhjalik viis murda vanad, juurdunud mustrid kehas-meeles, mis hoiavad inimest minevikuvangis ning kogeda vabadust, tunnistamist, vaikust ja rahu, mis peituvad teisel pool neid vanglamüüre.

𝗘𝘀𝗶𝗺𝗲𝘀𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝗮𝗱𝗶𝘂𝗺𝗶𝘀 – Selles meetodis, spetsiaalset viisi hingamine, mõjutab aju osa, mis võimaldab meil vabaneda suuraju kontrollist. Seega emotsioonid ja instinktid pääsevad valla.
𝗧𝗲𝗶𝘀𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝗮𝗱𝗶𝘂𝗺𝗶𝘀 – katarsis, töötab aju osaga, puhastades blokeerunud emotsioonid ja vabastades vanadest vaimsetest mälestustest ja traumadest.
𝗞𝗼𝗹𝗺𝗮𝗻𝗱𝗮𝘀 𝘀𝘁𝗮𝗮𝗱𝗶𝘂𝗺𝗶𝘀 – Läbi hüppamise ja kasutades spetsiaalset heli, sa liigutad energiat üles oma keha kõrgpunkti ning läbi selle saavutad sügava terviklikkuse tunde. Sa võid saavutada oleku, kus sa hüppad ilma igasuguse pingutuseta viisteist minutit.
𝗡𝗲𝗹𝗷𝗮𝗻𝗱𝗮𝘀 𝘀𝘁𝗮𝗮𝗱𝗶𝘂𝗺𝗶𝘀 – peatudes järsku ja olles liikumatult, jäätunult – kogu süsteem on juba sügavas ühtsuses ja energia liigub vabalt kogu kehas. Sa ei ole enam fragmenteeritud, vaid su olemus on voolav. Seal sa koged isennast.
𝗩𝗶𝗶𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝗮𝗱𝗶𝘂𝗺 – Tähistamine!

ESINEJA

Brenda Randroo Oja (Deva Lokita) on meditatsioonijuhtide koolitaja ja Osho Rahvusvahelise Keskuse meditatsiooniõpetaja, Osho Meditatsioonikeskuse...