Püha Liit: Tantristlik teekond armastajatele ja paaridele

Alustage võimsat ja transformeerivat kogemust, mis on mõeldud ühenduse süvendamiseks oma kallimaga. See kolmetunnine töötuba, Sacred Union (Püha Liit): Tantristlik teekond armastajatele ja paaridele, kutsub teid üles avama tantristliku liidu müstilisi saladusi, uurides võimsaid energiaid, mis voolavad teie ja teie partneri vahel turvalises ja toetavas keskkonnas.

Selle püha teekonna jooksul avastate tantristlike praktikate sügavat ja transformatiivset jõudu. Koos süveneme keha, meele, emotsioonide ja vaimu saladustesse. Läbi juhendatud rituaalide suhtlete, puudutate ja ühendute oma partneriga sügavamal tasandil, avades teie mõlema varjatud saladused.

See töötuba sobib ideaalselt paaridele, kes soovivad oma intiimset ühendust tõsta ja uurida oma füüsiliste, emotsionaalsete ja vaimsete energiate kogu spektrit. Olenemata sellest, kas olete tantraga alles alustanud või juba aastaid praktiseerinud, pakub Sacred Union teile uusi teadmisi ja kogemusi, mis rikastavad teie suhet ja süvendavad teie armastust.

Liitu meiega sellel pühal teekonnal. Koos puudutame võimsaid energiaid turvalises ruumis, avades saladusi endas ja oma partnerites. See transformatiivne kogemus toob teid lähemale kui kunagi varem, võimaldades teil kogeda sügavat ühendust, mis kestab kogu elu.

 

ESINEJA

Buddhi Dana on võimsalt andekas mees, kes on tuntud oma kaastundliku, tugeva kohaloleku ja võime...

Arja, meditsiiniõde ja dakini, kes kõnnib mälestuse teed. Tema elutöö on pühendatud inimeste jõustamisele armastuse...