Sisemise allika äratamine

Sisemise allika äratamise meditatsioon avab armastuse ja jõu allika meie kehas ning puhastab meid allasurutud tunnetest, energiatest ja emotsioonidest. Seega on see imeline praktika alustamaks hommikut.

Praktika käigus teeme tööd allasurutud energiatega esimeses ja teises tšakras – sinna kogunevad allasurutud tunded, läbielamata emotsioonid, hirmud, väljendamata viha ja jäätunud valu. Kõik need lukud ja külmunud energia meie kehas peatab väe ja loovuse voolu kehas ning see hoiab meid kinni eraldatuse ja draama seisundis.

Me süütame tule oma alakõhus ja suuname selle siis ülespoole liikuma, aktiveerides igat tšakrat. Avame ome elujõu allika, seksuaalkeskuses ja suuname selle energia siis ülemistesse tšakratesse.

See praktika on aluseks, et elustada keha ja meeli, väljuda energia puudumisest, väsimuse ja ohvri programmidest, et vabaneda blokkidest ja keeldudest seksuaalsusega seoses ja suunata oma jõud vertikaalselt liikuma

See on esimene samm, et siseneda täidetud seisundisse ja äratada oma loovus. Selleks et tunda end tõeliselt elus, kuumana, energiat täis, nautiva ja orgastilise, kellena sa oled ju sündinud.
Meditatsioon on aktiivne, teeme seda lamades, tõstame puusi ja hingame puusadesse. Vabastame pingeid puusadest ja kogu kehast. Meditatsiooni toetab mõnus muusika ja see on vaid sinu sisemine rännak – ehk siis teeme seda individuaalsest, silmad kinni.

Mida kaasa võtta ja teada enne meditatsioonile tulekut?
Tule võimalikult tühja kõhuga.
Võimalusel võta kaasa lambanahk.
Meditatsioon on aktiivne ja sügavalt puhastav.
Meditatsioon ei sobi rasedatele.

ESINEJA

Kristiina on viimase  9 aasta jooksul loonud hoitud ruume, kus osaleja saab avaneda enda puhtale...

Merliis on holistiline naiseenergia tervenduse terapeut. Enesearenegu teekonnal on Merliis teadlikult olnud 13 aastat, õppides...