Kuidas leida kaaslane ja luua unistuste suhe?

Külgetõmme, keemia, turvatunne, lähedus, usaldusväärsus, hingesugulus või hoopis draama – mida suhtest tegelikult ootame? Keda me otsime ja kuidas teda leida?

Paarisuhtes on jämedalt võttes kolm võimalust: kas kasvada koos läbi valu düsfunktsionaalsetes mustrites, kulgeda kerguses ja rõõmus parema endani või olla valguspaar, kellel maailmale midagi väärtuslikku anda.

Töötoas räägime oma kogemustest unistuste partneri manifesteerimisel ja ise selleks küpsemisest ning teadliku suhte põhilistest alustaladest. Lõpetuseks teeme ka tantsulise meditatsiooni, mis viib ühendusse iseendaga, et olla valmis looma sisemise tasakaalu kohast ühendust teistega.

Kohtusime Wim Hofi meetodi koolitusel eelmisel sügisel, sest usume lõdvestumise imelisusesse ja isetervenemise oskusesse ning sellesse, et kõik on olemas me endi sees. Elame esimesest päevast peale koos ja oleme veendunud armastuse kõikvõimsuses, tänulikkuse märkamises, teadliku suhte ilus ja iga päev uuesti teineteisesse armumise võluväes. Veedame koos 24/7 ja seepärast oleme koos olnud justkui aastaid, mitte kuid. Naudime ühendust, teeme koos turvaliselt läbi emotsionaalseid ja füüsilisi tervenemise protsesse, veel sügavamalt meheks ja naiseks küpsemist, teineteise inspireerimist, koosloomist ja oma elu üha uuele tasemele viimist. Elame sama, puhast tervislikku ja teadlikku elustiili ning jagame ühiseid väärtusi, mille keskmes on tervis, armastus ja valikuvabadus. Usume, et saame sind inspireerida.

ESINEJA