Shibari – ühe nööri mäng

Töötuba aitab juhatada teadlikkusel põhineva vabaduse juurde ning saavutada emotsionaalset, kehalist ja intellektuaalset tasakaalu, mis heidab kõrvale dogmad, kindlad veendumused, domineerivad mõtted. See on lähenemine, mis võimaldab meil olla kooskõlas kõiksusega. See on sisemine revolutsioon.

Töötoas õpid looma ruumi, kus tunda end vabalt ja turvaliselt, avastada tantristlike köite (Shibari) mänguilu ning tervenduspotentsiaali. Shibari on iidne Jaapani sidumiskunst, mis aitab rännata sügava kohalolu, ilu ja naudingu piirimail. Shibari rännaku eeltingimuseks on südamega hoitud, hinnangute ja ootuste vaba ning eriliselt turvaline ruum, armastav kohalolu pilgus ja puudutuses, valmisolek avardada ja võimalikest väljakutsetest läbi minna. Shibari vastuvõtja saab kogeda armastuse voolamist läbi tantristlike köite puudutuse. Töötuba on hoitud ja juhitud trauma teadlikkuses, mis aitab püsida soovitud positiivses kogemuses ja närvisüsteemi vajadusel rahustada.

Töötoas saad vajalikud eelteadmised, näed demo ja saad imelist shibari mängu kogeda. Kõrge sagedusega püha ruumi loomiseks kasutame iidset jogiini tandava praktikat ja maagilist pilku. Tandava sügav ja originaalne lähenemine seksuaalsusele eeldab liitu terviklikkusega.

Töötuba on ideaalne shibari sidumiskunsti alustajatele. Samuti võib töötuba aidata kogenud shibari praktiku uuele tasemele.

ESINEJA

Peep Õunapuu on 4 lapse isa ja vaimne otsija, tantrapraktik, massaažiterapeut, enesearengu kursuste ja kontsertide...