Zen kursus “Who Is In”

Võimas ärkamisprotsess, mis on inspireeritud Soto Zen traditsioonist, on loodud nii, et kogu energia oleks suunatud iseenda üles leidmisele.

Traditsioonilised Zen tehnikad on ühendatud kaasaegsete praktikatega, et saada parimat mõlemast maailmast. Meetod on lihtne ja väga otsene.

Töötame koaniga* “Who Is In?” See aitab minna kaugemale maskidest ja uskumustest mida me arvame ennast olema, teesklustest ja harjumuspärastest piirangutest. Lihtsustab ühendust meie tõega, andes suurema teadlikkuse tunde. Sa avastad endas aspekte, millest varem ei teadlik ei olnud ning koged ennast täiesti uuel viisil, värskelt, autentselt, teispool ideid ja minevikumuljeid. See toob sulle sügavat lõõgastust ja hetkes olemise rõõmu.

Samuti koged, kuidas autentselt suhelda ja teist hinnanguvabalt kuulata.

Antud protsess on väga kasulik kõigile, kellele on kirg tõelise vastu, kes on huvitatud enda sügavamast tundma õppimisest, olgu see siis su esimene kogemus enda avastamisel või oled sellel teel juba pikemat aega. Võid saada selgust, kuidas elus edasi minna ning see tugevdab su sidet kõikumatu keskmega.

*Koan tähendab küsimust, millele ei saa vastata – vähemalt mitte ratsionaalse meelega.

ESINEJA

Pärast psühholoogia ja filosoofia õpinguid UCC-Cork’is ja FH Frankfurt’is sain teadlikuks tavapäraste õpingute piirangutest ja...