Arja Isabell (MLT)

Arja, meditsiiniõde ja dakini, kes kõnnib mälestuse teed. Tema elutöö on pühendatud inimeste jõustamisele armastuse sageduse ankurdamisel ja armastuse sagadusele ja tõesuses sirguva reaalsuse loomisel, läbi kaastunde ning tõe. Taime- ja loomariigi pühade ravimite ning armastava puudutuse väärtusliku kingituse abil loob ta turvalisi ruume, mis loovad viljaka pinnase transformatiivsetele kogemustele.

Olles tuntud oma kaastundliku ja õrna kohaloleku poolest, toob Arja oma töösse sügavust ja intuitsiooni, toetades inimesi nende teekonnal, mis viib nad sügavama tõe juurde. Tema kirg, pühendumus ja pühendumine teiste aitamisele on mõned tema peamistest andidest, mida ta põimib vastutustundlikult ja ausalt.

Arja viimaste aastate ulatuslik koolitus hõlmab pühade templikunstide, tantristliku kehatöö, šamanismi, meditatsiooni ja kehastamispraktikate, naiseliku tarkuse õpetuste ja emakate töö õppimist.

Facebook
Koduleht

TÖÖTOAD

Alustage võimsat ja transformeerivat kogemust, mis on mõeldud ühenduse süvendamiseks oma kallimaga. See kolmetunnine töötuba,...

Maailm, milles me elame, vajab täielikult kehastunud naiselikke olendeid, kes kõnnivad siin maa peal oma...