Johann Urb

Johann Urb on nagu teejuht, kes aitab inimestel mõista müstikat ja tantrilist kehastumist. Sügava arusaamisega elu peenenergiatest ja inimpotentsiaalist, navigeerib ta elegantselt ja arukalt eksistentsi mõistatuslikel radadel. Tema ainulaadset lähenemist iseloomustab iidse tarkuse ja kaasaegsete arusaamade võimas segu, mis tagab, et tema õpetused on täna sama aktuaalsed kui nende juurte sünnihetkel.

Ta on välja mõelnud midagi nimega “Püramiidhingamise Meetod”, mis aitab inimestel töödelda traumaatilisi kogemusi.See võimaldab inimestel kogeda erilisi seisundeid, mis võimaldab igapäevaelust ajutiselt täielikult eemaldumist ning vabastades seeläbi keha loomupärase tarkuse ja enesetervenduse jõu. See tehnika, mille juured on iidsetes hingamistraditsioonides, kuid mis on saanud kaasaegse puudutuse, soodustab sügavat ühendust hinge, keha ja vaimu vahel tekitades sisemise rahu ja ergutades meie loovust viisil, mida kogeme harva.

Johanni roll mentorina ulatub kaugemale teadmiste jagamisest. Tema missioon aidata inimestel saavutada holistiline ehk terviklik – kõiki inimolemuse aspekte hõlmav eluviis, kätkeb endas nende suunamist füüsiliste, vaimsete ja hingeliste aspektide kooskõla poole, et nad saaksid (taas)ühenduda.

Ta aitab oma õpilastel avastada ja aktsepteerida oma tõelist olemust ning avab ukse eneseavastamise teekonnale, mis mõjutab positiivselt kõiki nende elu aspekte. Johann Urb ei ole lihtsalt õpetaja, vaid ka mõistev juhendaja, kes toetab inimeste teekonda valgustumise ja tasakaalustatud elu suunas. Tema sügavad õpetused inspireerivad ja tõstavad jätkuvalt paljusid nende püüdlustes sisuka ja harmoonilise elu poole.

Facebook
Instagram
Koduleht

TÖÖTOAD

Tiit Trofimov on korraldanud juba 4 aastat Eestis meeste väelaagreid. Festivalil viib ta läbi meeste...

See transformatiivne tehnika õpetab sulle, kuidas minna negatiivsusest, stressist ja ärevusest üle positiivsuse, inspiratsiooni ja...

Langeda kehasse. Mäleta oma südant. Väljenda, kes sa tegelikult oled. Armastuse transformatiivne teekond, mille ma...